Samsung буде постачати гнучкі екрани конкурентам

Субота, 1 вересня 2018, 17:16

Південнокорейська компанія Samsung Display - "дочка" Samsung Electronics - лідер ринку OLED-дисплеїв – планує постачати гнучкі екрани не тільки для смартфонів Samsung, але і виробникам інших пристроїв.

Про це пише "Комерсант".

Як стало відомо виданням ETNews і The Investor, компанія вже направила прототипи дисплеїв ряду китайських виробників смартфонів, включаючи Oppo і Xiaomi.

За словами джерел, знайомих з ситуацією, Samsung розраховує укласти довгострокові угоди з цими компаніями і налагодити постачання.

Очікується, що перший смартфон з гнучким екраном буде випущений Samsung в 2019 році. За даними газети The Wall Street Journal, вартість пристрою може становити близько 1,5 тис доларів.

У зв'язку з планами швидких поставок недавно Samsung Display сформувала спеціальний підрозділ з 200 інженерів, які займаються тільки цими розробками.

Для виробництва дисплеїв будуть використані існуючі лінії A2 і A3 в Асані, на яких вже виробляються OLED-екрани південнокорейської компанії.

При цьому розробкою складних смартфонів з гнучким екраном також займається китайська Huawei, яка прагне обігнати Samsung в новому сегменті. У квітні поточного року ETNews повідомив, що Huawei може випустити смартфон з таким екраном вже в листопаді.

Дослідницька компанія Stone Partners прогнозує, що в 2019 році буде поставлено 1 млн гнучких екранів, до 2021 року - 14 млн. Обсяг ринку гнучких екранів при цьому складе 2,67 млрд доларів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!