Фрідман купує мережу здорового харчування за 2,3 мільярда доларів

Вівторок, 27 червня 2017, 09:50

Інвестиційний фонд російського мільярдера Михайла Фрідмана L1 Retail домовився про покупку британського рітейлера продуктів здорового харчування Holland & Barrett у The Nature's Bounty Co. і The Carlyle Group за 2,26 млрд доларів.

Про це йдеться в заяві компаній, передає Рейтер.

L1 Retail планує завершити угоду, яка повинна отримати схвалення регуляторів, до вересня.

У 2010 році інвестфонд Carlyle Group купив американську компанію Nature's Bounty, власника Holland & Barrett, за 3,8 мільярда доларів.

Першою про угоду щодо купівлі Holland & Barrett, що управляє більш ніж 1.300 магазинами в 16 країнах, але сфокусованої в Великобританії, в неділю повідомила газета Financial Times.

Представник L1 повідомив, що компанія створить для Holland & Barrett раду, яка включить консультативну раду та інвестиційну команду L1 Retail, можливо, зовнішніх невиконавчих директорів, а також главу і фінансового директора мережі.

Крім L1 Retail, в купівлі Holland & Barrett були зацікавлені американська KKR, приватна інвестиційна компанія Sycamore Partners і гонконгська AS Watson.

Holland & Barrett торгує вітамінами і продуктами здорового харчування. Виручка компанії в 2016 році становила 610 млн фунтів стерлінгів, EBITDA - понад 150 млн фунтів стерлінгів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!