Фонд держмайна знову виставив на продаж УБРР

Понеділок, 3 жовтня 2016, 12:27

Фонд державного майна повторно виставив на продаж на аукціоні державний пакет 99,9945% акцій Українського банку реконструкції та розвитку (УБРР).

Як повідомляється в газеті "Відомості приватизації" в понеділок, початкова ціна продажу пакета акцій 82,827 млн грн, що на 29,8% нижче за номінальну (117,993 млн грн), пише "Інтерфакс-Україна".

Аукціон буде проведено 30 листопада, кінцевий термін прийому заявок на участь в аукціоні - 24 листопада.

Серед вимог до покупця - приведення капіталу банку до нормативних вимог.

Раніше глава Фонду державного майна Ігор Білоус повідомив, що Фонд розраховує на успішне проведення повторного конкурсу: інтерес до цього активу проявили інвестори з Китаю та Ірану.

Як відомо, 21 червня ФДМУ розпочав новий процес підготовки до приватизації Українського банку реконструкції і розвитку у зв’язку з завершеням терміну дії попередньої оцінки.

Нагадаємо, що минулого разу аукціон з продажу цього пакету був запланований на 22 квітня 2016 року, а стартова ціна його становила 118,902 млн грн. Аукціон не відбувся через відсутність покупців.

Крім того, раніше в. о. заступника голови Національного банку Катерина Рожкова заявляла, що якщо уряд не зможе продати Український банк розвитку і реконструкції його можуть ліквідувати.

Пакет акцій УБРР в розмірі 99,9945% Міністерство фінансів передало ФДМ наприкінці липня 2015 року. У травні уряд прийняв рішення про включення банку до переліку об'єктів державної власності, що підлягають приватизації в 2015 році.

УБРР був заснований в 2004 році для розвитку як корпоративного, так і малого та середнього бізнесу шляхом середньо- і довгострокового кредитування.

Його власником спочатку була Державна інноваційна фінансово-кредитна установа, потім - Державна інвестиційна компанія.

У 2013 році банк був переданий Мінфіну, а уряд Миколи Азарова передбачав створити на його основі Банк розвитку.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!