Світовий банк виділив Україні 560 мільйонів доларів на дороги

Четвер, 19 листопада 2015, 11:30

Угода про надання Україні позики Міжнародного банку реконструкції та розвитку з групи Світового банку в розмірі 560 млн доларів на фінансування проекту розвитку дорожньої галузі підписано в четвер.

Угоду підписали директор СБ у справах України, Білорусі та Молдови Чімяо Фан і перший заступник міністра інфраструктури України Володимир Шульмейстер, передає "Інтерфакс-Україна".

Рада виконавчих директорів СБ схвалила рішення про виділення цієї позики на початку листопада цього року.

Згідно з проектом, фінансуватимуться ремонтні роботи з метою модернізації приблизно 100 км автошляху М-03 Київ-Харків на ділянці Полтава-Валки.

Модернізація відбуватиметься за стандартом дороги першої категорії: це буде автомагістраль з чотирма смугами руху і високим рівнем безпеки, зокрема аварійний бар'єр по центру і, у разі необхідності, бар'єрами обабіч дороги.

Проект заплановано завершити до 2021 року, у результаті його реалізації тривалість поїздки між Полтавою та Харковом скоротиться з 140 хвилин до 96 хвилин з очікуваним зменшенням кількості ДТП зі 139 до 85 випадків на рік.

Кредит також допоможе забезпечити фінансування для технічного обслуговування і поліпшення дорожньої безпеки на приблизно 840 км основних національних транспортних коридорів країни.

Як уточнював перший заступник міністра інфраструктури України Володимир Шульмейстер, у разі успішної реалізації проекту заплановано виділення додаткових 240 млн доларів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!