Поршенко підписав закони про енергосервісні компанії

П'ятниця, 8 травня 2015, 12:00

Президент України Петро Порошенко підписав закони про енергосервісні (ESCo) компанії, які дозволяють їм працювати з бюджетними установами.

Про це повідомляє прес-служба Держенергоефективності.

Відповідні законопроекти щодо запровадження механізмів енергосервісних договорів у бюджетних установах (№1409 від 11.12.2014 та №1313 від 09.12.2014) були прийняті Верховною Радою України 9 квітня 2015 року.

Мотивацією для залучення інвестицій компаніями, які надаватимуть енергосервісні послуги, будуть відповідні довгострокові бюджетні зобов’язання.

Передбачається, що зекономлені на комунальних послугах кошти, завдяки впровадженню енергоефективних заходів повертатимуться інвестору.

"Сьогодні близько 100 тисяч бюджетних установ потребують проведення термомодернізації, яка дозволить зекономити у 2020 році до 200 млн. куб.м. газу та інших ресурсів за рік", - йдеться у повідомленні.

Необхідні інвестиції в енергоефективність бюджетної сфери становлять 4,4 млрд.євро.

Механізм дозволить приватному бізнесу залучати інвестиції в енергоефективність бюджетних установ, створити ринок енергосервісу, тисячі робочих місць,  а також збільшити надходження до бюджетів усіх рівнів.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!