Запрошуємо на перший за час великої війни Банківський форум

Держзакупівлі для армії віддадуть волонтерам

Вівторок, 6 січня 2015, 09:02

Речовим і продовольчим забезпеченням української армії офіційно будуть займатися волонтери.

Про це повідомив радник президента України Юрій Бірюков, передає "Інтерфакс-Україна".

"Годину тому міністром оборони було прийнято рішення про реформування Департаменту держзакупівель і призначення директором даного департаменту Неллі Стельмах", - повідомив Бірюков на прес-конференції в понеділок.

Він зазначив, що Стельмах стояла біля витоків волонтерського руху.

Реклама:

За його словами, процес її офіційного призначення на дану посаду займе декілька днів, після чого у неї "з'явиться повний спектр повноважень щодо речового і продовольчого забезпечення української армії".

"З цього моменту ми можемо говорити, що, по суті, саме представники волонтерів будуть відповідати за речове і продовольче забезпечення всієї української армії. Для нас, по суті, це перемога", - підкреслив він.

Бірюков нагадав, що у складі Міноборони півтора місяці тому був створений центр взаємодій з волонтерами, до якого увійшли вісім волонтерів.

За словами радника, за минулі півтора місяця волонтерам "не вдалося нічого зробити через тотальний опір будь-яким реформам всередині системи кадрового складу Міністерства оборони".

Бірюков також повідомив, що протягом першого кварталу 2015 року поставки продовольства забезпечуватимуть, як і раніше, чотири українські компанії, які займалися цим і в попередні роки. Проте потім будуть внесені законодавчі зміни, які дозволять здійснювати електронні торги за участю будь-яких компаній.

Радник президента підкреслив, що в 2014 році через бездіяльність працівників Департаменту державних закупівель фактично не було використано 60 млн гривень через зірвані контракти по майновому забезпеченню.

Бірюков також повідомив, що в системі Міністерства оборони та Генерального штабу "буде ланцюг звільнень" і нових кадрових призначень, про що буде оголошено на прес-конференції 8 січня.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама:
Підпишіться на наші повідомлення!