Мінагропрод створює ще одну "дочку" Аграрного фонду

П'ятниця, 14 лютого 2014, 18:13

Міністерство аграрної політики та продовольства прийняло рішення про створення дочірнього підприємства Аграрного фонду - "Агрофінфонд", що пов'язано з розширенням обслуговування сільгоспвиробників фондом.

Згідно з повідомленням відомства в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку, відповідний наказ був підписаний 13 лютого, пише УНІАН.

Як наголошується, "Агрофінфонд" займатиметься управлінням фондами відомства, наданням кредитів та інших фінансових послуг, а також фінансовим лізингом.

Як повідомлялося, наприкінці січня 2014 року Мінагропрод створив дочірнє підприємство Аграрного фонду - "Агрофонд-зерно", яке займатиметься виробництвом борошномельної та круп'яної продукції, оптовою торгівлею зерном, надаватиме посередницькі послуги в торгівлі сільгоспсировини та надаватиме послуги з перевезення.

Аграрний фонд був створений в 2005 році і виконував функції державного регулятора цінової політики в агропромисловому секторі.

У квітні 2013 року Кабінет міністрів прийняв рішення про перетворення бюджетної організації Аграрний фонд у ПАТ "Аграрний фонд" і постановив сформувати з державних облігацій капітал фонду у розмірі 5 млрд гривень.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!