Мінагропрод допускає можливість продажу землі юридичним особам

П'ятниця, 16 червня 2017, 11:53

Міністерстві аграрної політики і продовольства допускає можливість продажу земельних ділянок із урахуванням низки обмежень невеликим юридичним особам у разі скасування мораторію на продаж сільгоспземель.

Про це повідомив перший заступник голови Мінагропроду Максим Мартинюк, передає "УНІАН".

"Якщо ми знайдемо механізм мінімізації ризиків, тоді ми на це підемо. Ми не маємо права на помилку в цій земельній реформі. Краще запустити його дуже консервативно, ніж отримати в результаті неконтрольований процес", - сказав він.

Мартинюк відзначив, що право на купівлю ділянок можуть отримати невеликі господарства, які впродовж останніх п'яти років обробляли землі та працювали в аграрній сфері.

За його словами, така модель може стати компромісом відомства з аграрними асоціаціями, які неодноразово закликали уряд передбачити можливість допуску до майбутнього ринку сільгоспвиробників.

"В даний час ми перебуваємо в конструктивному діалозі з аграрними асоціаціями для того, щоб обрана модель запуску ринку землі в Україні не призвела до того, що у бізнесу виникнуть проблеми", - сказав Мартинюк, зазначивши, що запуск ринку не має бути "стресовим" для сільгоспвиробників.

Рекомендуємо почитати: Не мораторієм єдиним

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!