Перегляд пільг для аграріїв не призведе до підвищення цін - Клименко

Субота, 20 квітня 2013, 15:27

Перегляд пільг для українських сільгоспвиробників не призведе до підвищення цін на продукти харчування.

Про це на брифінгу в Харкові сказав міністр доходів і зборів України Олександр Клименко, відповідаючи на запитання про можливість відміни пільг для аграріїв і, зокрема, скасування фіксованого сільськогосподарського податку, передає УНІАН.

Міністр визнав необхідність реформування податкової політики держави у сфері аграрного сектору, однак закликав не політизувати це питання.

Клименко додав, що для перегляду пільг створена тристороння комісія, до якої входять фахівці Міністерства економіки, Міністерства фінансів та Міністерства доходів і зборів України.

За його словами, зараз ця комісія проводить інвентаризацію пільг для того, щоб виявити не ефективні та не розвиваючі дотації.

Клименко підкреслив, що питання перегляду пільг у аграрному секторі буде вирішуватися у тісній взаємодії із сільгоспвиробниками і не призведе до підвищення цін.

"Ми це зробимо погоджено з бізнесом та з тими підприємствами, які формують даний сектор. Ми зробимо це погоджено з міністерством агропромислового комплексу і ми це зробимо таким чином, що для споживача не буде ніякого підвищення цін на продукцію", - сказав Клименко, говорячи про сільськогосподарські пільги.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!