Хорошковському хочуть додати повноважень?

Четвер, 29 березня 2012, 18:49

Кабінет міністрів просить дозволити першому віце-прем'єр-міністру та віце-прем'єрам, а також державним колегіальним органам вносити на розгляд уряду проекти актів Кабміну.

Про це йдеться у законопроекті № 10274 за підписом прем'єра Миколи Азарова, що зареєстрований у Верховній раді 27 березня, передає DT.UA.

Згідно зі змінами, перелік суб'єктів, у яких є право виносити на Кабмін проекти актів уряду, пропонується доповнити вищевказаними посадами.

Таким чином, внесення змін дозволить першому віце-прем'єру і віце-прем'єрам вносити розроблені ними документи, але тільки у випадку, якщо вони не очолюють міністерство.

Окрім того, дозволяється вносити у Кабмін документи, розроблені державними колегіальними органами.

Сьогодні в уряді є тільки один "вільний" перший віце-прем'єр - Валерій Хорошковський.

Решта віце-прем'єрів - Борис Колесніков, Сергій Тігіпко та Раїса Богатирьова очолюють відповідні міністерства (Мінінфраструктури, Мінсоцполітики і МОЗ).

Як вказується у пояснювальній записці, проект закону розроблений Мін'юстом на виконання доручення прем'єр-міністра Азарова (від 1 березня) до доповідної записки першого віце-прем'єра Хорошковського (від 24 лютого).

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Кабінеті міністрів мають намір створити новий державний орган, відповідальний за євроінтеграцію (нова держструктура буде сформована на базі існуючого департаменту європейської інтеграції секретаріату Кабінету міністрів).

Поки департамент буде працювати у секретаріаті Кабміну, але через кілька місяців буде піднято питання про створення окремого органу у системі виконавчої влади.

Також повідомлялося, що відразу після свого призначення першим віце-прем'єром Хорошковський ініціював збільшення штату департаменту з 13 до 30 осіб.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!