"Непереборні обставини" завадили тендеру щодо "Олімпійської надії"

Вівторок, 8 листопада 2011, 12:04

ДП "Олімпійська надія – 2022" скасувало тендер на послуги з розроблення техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) Національного проекту "Олімпійська надія – 2022" (створення спортивно-туристичної інфраструктури).

Рішення було прийнято 1 листопада через те, що "здійснення закупівлі стало неможливим внаслідок непереборної сили", повідомляє портал "Наші гроші" із посиланням на публікацію у "Віснику державних закупівель".

Як відомо, розробка ТЕО для олімпійського нацпроекту, ініційованого президентом Віктором Януковичем, мала завершитись 20 грудня 2011 року.

Однак від самого початку тендер супроводжувався скандалами.

7 листопада Антимонопольний комітет мав розглянути заяву одного з учасників тендеру, який скаржився на корупцію з боку конкурсного комітету.

Процедура розкриття конкурсних пропозицій в ДП "Олімпійська надія-2022" відбулась 14 вересня.

Голова Держагентства з інвестицій та управління національними проектами Владислав Каськів оголосив переможцем австрійську фірму Klenkhart & Partner Consulting із ціною 425 тис. євро.

Французька фірма Albertvilloise detudes et de services techiques, яка із пропозицією 155 тис євро була відсторонена від тендеру і подала скаргу до Антимонопольного комітету України із проханням призупинити процедуру торгів "у зв'язку із перевіркою правоохоронними органами України членів комітету з конкурсних торгів та представників учасника торгів "Кленкхар Партнер Консалтинг" на предмет виявлення в їх діях ознак злочину, а також із метою недопущення вчинення корупційних дій з боку зазначених осіб".

Наразі Держагентство з інвестицій та управління нацпроектами проводить міжнародне роуд-шоу із залучення інвесторів до України.

У тому числі компанія Владислава Каськіва презентує "Олімпійськк надію – 2022" як перспективний інвестпроект.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!