Регіони почали отримувати ліки для хворих на гемофілію

П'ятниця, 19 серпня 2011, 18:55

Міністерство охорони здоров'я розпочало постачання у регіони України ліків для хворих на гемофілію.

Про це повідомляє агентство УНІАН із посиланням на прес-службу МОЗ.

Зокрема, йдеться у повідомленні з приводу забезпечення ліками хворих на гемофілію, наразі проведені закупівлі факторів згортання крові VII, IX та VIIІ (для дітей).

Станом на 19 серпня до державної установи "Політехмед" МОЗ, яка здійснює розвезення медикаментів по регіонам, для лікування хворих на гемофілію поставлено рекомбінантний фактор VIIа, який застосовується в екстремальних ситуаціях при важких травмах у кількості 247 флаконів за ціною 22 680 гривень на суму 5 601 960 гривень, у тому числі: для дорослих - 120 флаконів на суму 2 721 600 гривень, для дітей - 127 флаконів на суму 2 880 360 , гривень.

Реклама:

Як повідомляють постачальники препаратів, до закладів охорони здоров'я розвезено 107 флаконів на суму 2 426 760 гривень: до дитячої лікарні "Охматдит" - 70 флаконів, в лікувальні заклади міста Києва - 35флаконів, Київської області - 2 флакони.

Інші отримані фактори згортання крові у кількості 140 флаконів на суму 3 175 200 гривень будуть поставлені в регіони згідно з розподілом із 22 по 25 серпня (Крим, Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська, Одеська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська та Чернівецька області).

Як відомо, нині Україна посідає передостаннє місце в Європі за рівнем забезпечення хворих на гемофілію препаратами факторів згортання крові.

Нині в Україні налічується 2 672 хворих на гемофілію.

Як повідомлялося, на засіданні уряду 17 серпня прем'єр-міністр Миуола Азаров заявив про незадовільну роботу Міністерства охорони здоров'я із закупівлі ліків, зокрема, для хворих на гемофілію.

У зв'язку з цим він дав доручення міністру з надзвичайних ситуацій Віктору Балозі зв'язатися з виробниками ліків, і впродовж двох тижнів розв'язати цю проблему.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама: