Уряд оцінить обґрунтованість тарифів на комуналку

Вівторок, 12 квітня 2011, 18:42

Прем`єр-міністр Микола Азаров доручив керівникові Державної фінансової інспекції Петру Андреєву протягом тижня надати уряду розширену інформаційно-аналітичну довідку про результати перевірок обгрунтованості тарифів на послуги житлово-комунального господарства.

Про це повідомили в департаменті інформації і комунікацій з громадськістю секретаріату Кабінету міністрів, передає УНІАН.

Згідно з повідомленням, ревізори також мають подати пропозиції про заходи реагування у випадках, коли порушений принцип економічної обгрунтованості формування тарифів.

На думку Азарова, необхідно принципово виключити можливість такої ситуації, коли громадяни оплачують безгосподарність і неіснуючі послуги. Він вважає, що відповідальність за необгрунтоване завищення тарифів мають нести керівники комунальних підприємств - як за спричинення матеріальної шкоди споживачам комунальних послуг.

Також Азаров доручив Міністерству регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства запропонувати механізм щоквартальних публічних звітів житлово-експлуатаційних організацій про витрачання коштів, сплачених громадянами за житлово-комунальні послуги.

На думку глави уряду, результати таких звітів мають впливати на оцінку роботи керівників відповідних підприємств і визначати, чи продовжувати з ними контракти. При цьому така норма має бути внесена до контрактів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!