Уряд похвалився довірою бізнесу

Середа, 23 лютого 2011, 10:46

Прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що попит на українські єврооблігації на 1,5 млрд. долара перевищував пропозицію майже вдвічі.

Це, на переконання Азарова, свідчить про зростання довіри закордонних інвесторів до України.

Про це повідомив прем'єр-міністр Микола Азаров на засіданні Кабміну у середу.

"На виконання закону про державний бюджет Міністерство фінансів здійснило випуск облігацій в розмірі 1,5 млрд. доларів з терміном погашення через 10 років за відсотковою ставкою 7,95%", - сказав він.

Крім того прем'єр повідомив, що чистий приріст іноземного капіталу за 2010 рік становив майже 5 млрд. доларів, що на 12% більше, ніж у 2009 році.

"Вчора я зустрічався з представниками Європейської асоціації бізнесу та дипломатами країн Євросоюзу. Приємно зазначити, що - на відміну від доморощених критиканів - європейські бізнес-структури, які реально порівнюють умови роботи і клімат в Україні протягом останніх років, оптимістично і позитивно ставляться до політики нашого уряду", - заявив він.

Азаров також зазначив, що Україна знаходиться на "мало почесному 147 місці" у рейтингу Світового банку за критеріями простоти ведення бізнесу за підсумками 2009 року.

"З того часу багато що змінилося - і ми цілком обґрунтовано повинні поставити собі за мету піднятися в рейтингу і за рік-два увійти в першу сотню країн з вільною ринковою економікою", - заявив при цьому Азаров.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"