"Укрзалізниця" не дає Пінчуку вагони

Середа, 13 жовтня 2010, 14:41

"Укрзалізниця" направила приписи у свої підрозділи про відвантаження продукції на експорт, зокрема, в Білорусію і Росію у вагони, що належать цим країнам,  заборонивши використання українських вагонів в експортних перевезеннях у зв'язку їх недостачею.

Як повідомив генеральний директор об'єднання трубних підприємств "Уртрубопром" Леонід Ксаверчук, в даний час, зокрема, трубні підприємства відчувають труднощі з відвантаженням продукції на експорт, передає агентство "Інтерфакс-Україна".

"До нас звернувся Новомосковський трубний завод з проханням допомогти у вирішенні питання по відвантаженню труб на експорт", - навів приклад пан Ксаверчук.

При цьому він зазначив, що Придніпровська залізниця не виділяє українські піввагони для перевезення труб за кордон, що негативно впливає на роботу підприємства.

"Підприємства не можуть вивезти свою продукцію Це питання номер один для нас" - Констатував гендиректор.

У свою чергу, представник Придніпровської залізниці Віталій Корнілов пояснив, що в України не вистачає вагонів і термін обороту вагонів, зокрема, в РФ становить більше 10 діб.

"Ми можемо весь парк відправити в Росію і самі опинимося без вагонів і не зможемо здійснювати перевезення вантажів усередині Україна", - пояснив пан Корнілов.

При цьому він піддав критиці підприємства ГМК, за те що, вони наднормативно затримують вагони на своїх підприємствах, що знижує їх оборотність.

В якості негативного приклад він навів меткомбінат "АрселорМіттал Кривий Ріг", який при нормі використання вагонів 68 годин, затримує їх до 150 годин, а частина вагонів затримує від 12 діб до двох місяців.

Представник Придніпровської залізниці вказав також на погані умови експлуатації вагонів на підприємствах ГМК, що приводить їх в непридатність, і відповідно виникає необхідність ремонту.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!