Азаров гарантує, що Держбюджет-2010 не пройде

Четвер, 17 вересня 2009, 16:33

Депутат-регіонал Микола Азаров виключає, що парламент підтримає урядовий проект держбюджету на 2010 рік.

Про це він сказав на прес-конференції.

"Я вам даю гарантію, що Верховна Рада папір цей не прийме ніколи", - заявив депутат.

Азаров підкреслив, що запропонована Кабміном редакція проекту держбюджету є абсурдною, а крім того, несе ризики для стану економіки.

Реклама:

Зокрема, на його думку, ознайомившись із проектом держбюджету, підприємці не захочуть розвивати свій бізнес, оскільки очевидним є те, що у разі прийняття такої редакції держбюджету в 2010 році вони не зможуть розраховувати на кредитування під невисокі відсотки, а банкіри будуть прагнути перевести свої заощадження в іноземну валюту, оскільки будуть очікувати зростання курсу гривні.

Азаров зазначив, що заява прем'єр-міністра Юлії Тимошенко про можливість набуття чинності норм держбюджету рішеннями уряду є нереалістичним, оскільки відповідно до діючого законодавства бюджет може бути прийнятий тільки у вигляді закону.

Як повідомляло агентство, депутат Ради, заступник голови фракції ПР Борис Колесніков заявив, що ПР не має наміру перешкоджати прийняттю держбюджету-2010, однак депутат від ПР Петро Писарчук спрогнозував, що він не буде прийнятий до квітня 2010.

15 вересня Кабінет Міністрів зареєстрував у Раді законопроект, яким пропонує затвердити державний бюджет на 2010 рік з доходами 284,7 млрд. гривень, видатками 324,3 млрд. гривень, дефіцитом 46,7 млрд. гривень (або 3,97% від ВВП).

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама:
Підпишіться на наші повідомлення!