У Кабміні готують платникам єдиного податку "сюрприз"?

Середа, 25 березня 2009, 12:32
Голова Пенсійного фонду Олексій Зарудний виступає за встановлення рівних правил внесків до Пенсійного фонду.

Про це він заявив на брифінгу у Кабміні у середу.

Зарудний наголосив на існуванні "певної диспропорції" у внесках до Пенсійного фонду платниками податків за загальною і за спрощеною системою оподаткування.

"Якщо в середньому у нас внесок за найманого працівника - 600 гривень на місяць, то суб'єкт спрощеної системи оподаткування сплачує від 6 до 74 гривень", - сказав він.

Зарудний вважає такий підхід несправедливим і виступив за розгляд питання про встановлення рівних правил внесків до ПФ.

У свою чергу в.о. міністра фінансів Ігор Уманський назвав таку різницю у сплаті зборів до ПФ "абсолютно алогічною ситуацією".

"Не може бути ситуації, за якої вчитель, шахтар, лікар сплачують внески, за рахунок яких утримуються в майбутньому пенсіонери, які займалися приватним бізнесом", - сказав він.

Уманський заявив, що пропонуватиме виправити цей підхід.

Він також висловив сподівання, що у вівторок Верховна Рада підтримає зміни до пенсійного законодавства, що дозволить Пенсійному фонду "зменшити позички з Держбюджету і збалансувати свої надходження".

Раніше перший віце-прем'єр Турчинов повідомив, що на засіданні Кабміну у середу буде розглянуто пакет антикризових законів, серед яких - зміни до пенсійного законодавства, які, зокрема, передбачають встановлення справедливого порядку внесків до ПФ.

Українська Правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!