"Нафтогаз" уже підготував "технічну" угоду з "Газпромом"

Середа, 14 січня 2009, 16:50
 

НАК "Нафтогаз України" пропонує "Газпрому" надати для транзиту газу в Європу 1 мільярд 560 мільйонів кубометрів газу в період з січня по березень 2009 року.

Про це йдеться у проекті угоди про технічні умови транзиту російського газу по території України між "Нафтогазом" і "Газпромом", опублікованому на сайті "Russia today".

Згідно з проектом документу, передача газу здійснюється "в загальному потоці газу, що надходить до газотранспортної системи України на кордоні Російська Федерація /Україна в обсязі до 21 млн.куб.м. природного газу щодня".

 

Таким чином, у січні 2009 року "Газпром" повинен надати 360 млн.м.куб. газу для транзиту, а в лютому і березні 2009 року - по 600 млн.м.куб.

У проекті документу також сказано, що сторони зобов'язуються підписати контракт про поставку даних обсягів газу в максимально короткий термін, "при цьому умовами контракту буде передбачено право Нафтогазу України на повернення природного газу, переданого для технологічних потреб".

Як відомо, "Нафтогаз" вимагає від "Газпрому" укласти угоду про технічні умови здійснення транзиту газу. Про необхідність такої угоди також заявляв президент Віктор Ющенко.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!