Нові санкції США вдарять по російських банках

Середа, 14 червня 2017, 12:48

Американські сенатори оприлюднили проект поправок, які вводять нові економічні обмеження проти Росії. Найбільше законопроект вдарить по російських банках, які перебувають під санкціями.

Про це повідомляє Газета.ru.

У разі затвердження документа американським компаніям і приватним особам забороняється здійснювати фінансові операції з банками на термін, що перевищує 14 днів, а кредит для російських енергетиків не повинен перевищувати 30 днів.

Також забороняється надання, експорт або реекспорт (прямий чи непрямий) товарів, послуг або технологій, що сприяють розвідці та видобутку на глибоководному і арктичному шельфах і в сланцевих проектах.

"Директива забороняє реалізацію американцями, або особами, які знаходяться в США, яких би то ні було трансанкцій, надавати фінансування та інші послуги щодо нового боргу строком погашення понад 14 днів, або нового капіталу", — вказується в документі.

 При цьому в даний час американським громадянам і компаніям заборонено виділяти російським банкам або пов'язаним з ними юридичним особам кредити на термін понад 90 днів. Всі інші трансакції можливі.

Таким чином, американські інвестори тепер зможуть кредитувати російські фінансові установи лише на невеликий період.

"Санкції повинні бути накладені доти, доки території (Криму та сходу – ЕП) не повернуть. Ці кордони гарантовані міжнародними угодами, тож кінцева мета — возз'єднання України", - заявляв раніше радник Трампа Рудольф  Джуліані на зустрічі в Україні.

Нагадаємо, що США продовжує розширювати санкції проти РФ. 13 червня погодився посилити санкції проти Росії через кібератаки під час виборчої кампанії у США, анексію Криму та підтримку Башара Асада у Сирії.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua