Омелян вимагає звільнення керівництва Укрзалізниці

Вівторок, 11 квітня 2017, 15:27

Керівництво ПАТ "Укрзалізниця" не відповідає потребам України і має бути звільнено, вважає міністр інфраструктури.

Як повідомила прес-служба міністерства агентству "Інтерфакс-Україна", про це він заявив, відповідаючи на запитання, чи не поставить у цьому році "Укрзалізниця" під загрозу темпи виконання дорожніх робіт тим, що не забезпечить вчасно доставку матеріалів.

"Хронічна проблема одна і та ж: локомотивів не вистачає, вагонів не вистачає. Тут питання, в першу чергу, управлінське. Щойно буде змінено команду на якісну, ми зможемо говорити про те, що ми готові йти назустріч бізнесу", - сказав міністр.

"На жаль, Одеська залізниця протягом останнього місяця не змогла забезпечити нормальну роботу близько десяти поїздів, що призвело до колосальних збитків. Про це в пресі не йдеться, але це сумний факт. Така ситуація двічі була у березні. Зараз це вже в третій раз. Такі речі неприпустимі", - цитується в повідомленні Омелян.

Міністр додав, що рішення проблем "Укрзалізниці" вимагає кадрових рішень від Кабміну і висловив сподівання, що на його рівні в цьому місяці будуть прийняті відповідні рішення.

Як повідомлялося, прем'єр-міністр Гройсман підтримав главу "Укрзалізниці" Балчуна в конфлікті з міністром інфраструктури Омеляном.

Нагадаємо, міністр інфраструктури звинувачує керівництво "Укрзалізниці" в корупційній діяльності.

Читайте також: Війна за інфраструктуру. Чому в Омеляна забрали "Укрзалізницю".

powered by lun.ua