Apple посіла п'яте місце на китайському ринку смартфонів

Середа, 6 листопада 2013, 13:38

Корпорація Apple посіла п'яте місце на китайському ринку смартфонів в III кварталі, поступившись таким гравцям, як ZTE Corp. і Xiaomi Corp.

Про це повідомило видання Bloomberg з посиланням на дослідження компанії Canalys, пишуть "Весті.Економіка".

Обсяг відвантажень iPhone за рік збільшився на 32%, що в тримісячному періоді з липня по вересень дозволило Apple отримати 6% китайського ринку смартфонів, про що в телефонному інтерв'ю розповіла Ніколь Пенг, директор з досліджень Canalys.

За її словами, в попередньому кварталі компанія займала лише 7-е місце за кількістю проданих iPhone, яке відповідає 5% китайського ринку смартфонів, хоча роком раніше частка Apple становила 8%.

У той же час відвантаження Samsung майже за рік подвоїлися, що допомогло південнокорейському гігантові зайняти 21% ринку проти 14% в аналогічному періоді минулого року.

Раніше продажі мобільних пристроїв від Apple в Піднебесній починалися лише через кілька місяців після релізу в США. Однак у вересні цього року жителі Китаю стали одними з перших, хто побачив нові iPhone 5S і 5C.

На другому місці рейтингу знаходиться корпорація Lenovo, що збільшила відвантаження на 64% і зайняла 13% китайського ринку. Третє місце з 11% зайняв бренд Coolpad від China Wireless Technologies, чиї продажі зросли на 85%.

Слідом за ними йдуть Huawei Technologies з 9% ринку, Xiaomi, чиї продажі за рік зросли більш ніж у 3 рази, і ZTE.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!