У Колеснікова хочуть збільшити вартiсть перевезень у купе на 14,3%

Вівторок, 28 лютого 2012, 16:32

Мiнiстерство iнфраструктури пропонує пiдвищити вартiсть проїзду пасажирiв у купейних вагонах потягiв внутрiшнього сполучення на 14,3% до кiнця 2012 року.

Це закрiплено в проектi наказу мiнiстерства "Про затвердження тарифiв на перевезення пасажирiв, багажу та вантажобагажу залiзничним транспортом у внутрiшньому сполученнi", передає "Інтерфакс-Україна".

Наказ передбачає поетапне пiдвищення рiвня тарифiв на перевезення пасажирiв з 30 березня, 1 квiтня, 1 липня i 1 жовтня в купейних вагонах по 3,4%.

Водночас наказ передбачає впровадження гнучкого тарифного регулювання залежно вiд класу пасажирських вагонiв i перiодiв перевезення, зокрема, стосовно масових перевезень пасажирiв залiзничним транспортом у передсвятковi та святковi днi.

Вводяться коефiцiєнти гнучкого регулювання за 13 перiодами року з коефiцiєнтами зниження 0,7-0,95 та пiдвищення 1,01-1,1.

Крiм цього, пропонується здiйснити регулювання за днями тижня: зниження у вiвторок i середу на 10% i пiдвищення у п'ятницю i недiлю на 10%.

Згiдно з текстом пояснювальної записки до документа, на сьогоднi тарифи СВ у 2,2 разу вищi за тариф купейного вагона, й у разi пiдвищення тарифiв у купейних вагонах на 14,3% спiввiдношення вартостi купе у вагонi СВ i в купе купейного зменшиться i становитиме 1,78 разу.

Крiм того, з метою рацiональнiшого використання багажних вагонiв у наказi передбачається встановити диференцiйовану вартiсть за перевезення легковагового багажу (вантажобагажу) та корпусних меблiв.

При цьому до легковагового багажу (вантажобагажу) належать предмети та речi (пластиковi бутлi, меблi плетенi, мiтли, клоччя, вата тощо), обсяг 1 кг ваги якого перевищує 8000 см куб.

Нагадаємо, з посиланням на вiце-прем'єр-мiнiстра iнфраструктури Бориса Колеснiкова, цiни на проїзд у купе до кiнця 2012 року пiдвищаться не бiльше нiж на 12%.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!