Литвин вважає, що VIP-пенсії мало знизили

П'ятниця, 15 липня 2011, 19:58

Спікер Верховної ради Володимир Литвин вважає, що обмежити розмір максимальних пенсій потрібно буде ще раз.

Про це він заявив у п'ятницю в ефірі українського радіо, коментуючи обмеження максимального розміру пенсій в результаті прийняття закону про пенсійну реформу Верховною радою, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

"Я думаю, потрібно буде ще раз скоротити це пенсійне забезпечення. Я приведу вам такий приклад. Раніше пенсія народного депутата становила 16,5 тис. гривень. Тепер скоротили удвічі і сьогодні вона становитиме десь 7,44 тис. гривень, якщо я не помиляюся. Я розумію, що і зараз велика пенсія, але хоча б один крок вже зроблений", - зазначив спікер.

"Це буде стосуватися всіх тих, хто отримував так звану пенсію за особливі заслуги перед українським народом. Це близько 15 тисяч людей. Таким чином, економія коштів складе більше 260 мільйонів", - пояснив він.

При цьому спікер підкреслив, що здивований позицією тих політиків, які виступають в опозиції до влади, і критикують рішення щодо пенсійної реформи.

"Ви розумієте, мені дивно, коли люди, які називають себе опонентами влади, встигли оформити собі високі пенсії, і тепер вони виступають абсолютно проти прийняття пенсійного законодавства, прикриваючись тим, що влада намагається обікрасти людей. Насправді вони борються не за людей, а за себе", - сказав він.

При цьому Литвин підкреслив, що "з прийняттям пенсійної реформи, якщо представники влади захочуть вирішити питання про підняття своїх пенсій, їм необхідно буде спочатку підвищити мінімальні пенсії, а після цього вже буде вирішуватися питання про них щодо пенсійного забезпечення".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!