Присяжнюк все одно обіцяє "Формулу-1" біля Януковича

Вівторок, 25 січня 2011, 18:05

30-31 липня 2011 року у місті Вишгороді Київської області відбудеться світовий чемпіонат водно-моторної "Формули 1".

Відповідний договір підписали голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк і промоутер "Формули 1" на воді, віце-президент компанії Idea Marketing SA Лавінія Каваллеро, повідомляє УНІАН.

Присяжнюк зазначив, що "Формула 1" на воді - "захід незвичайний", такий, що має світове значення.

За його словами, у змаганні візьмуть участь "не десятки тисяч, а сотні (тисяч) телеглядачів, оскільки цей захід транслюється майже на 100 країн світу і його аудиторія - близько 300 мільйонів".

За словами Присяжнюка, це дозволить залучити спонсорів, які в майбутньому вкладатимуть інвестиції в розвиток Київської області.

Губернатор розповів, що будуть побудовані трибуни для 50-70 тисяч глядачів.

При цьому він відмовився назвати можливих спонсорів, оскільки на сьогодні немає чітких домовленостей і підписаних документів, а є лише попередні розмови.

Присяжнюк сказав, що "жодної копійки державних грошей на це виділено не буде".

"Всі заходи проводитимуться за рахунок меценатів, спонсорів", - додав він. При цьому губернатор висловив надію, що у разі проведення чемпіонату "на високому рівні - він стане стабільним і традиційним".

Каваллеро у свою чергу повідомила, що відвідала місце проведення перегонів і, "незважаючи на те, що необхідно провести цілу низку робіт", вона вірить, що "захід буде успішно проведений".

"Перед нами шість місяців важкої праці, але той ентузіазм, який мені довелося побачити тут, дає мені повну впевненість, що "Формула 1" буде успішно проведена", - сказала вона.

Присутній на заході "регіонал" Ельбрус Тедеєв зазначив, що за проведення "Формули 1" "борються у всьому світі так само, як за Євро-2012, за Олімпійські ігри-2022".

"Формула 1" - "це боротьба між державами, це політика, це економіка, це інвестиції, і, звичайно, Київська область дуже красива своїми водоймищами, і дуже приваблива для туристів", сказав він.

На прес-конференції також був присутній чемпіон світу 2010 року "Формули 1" на воді Самі Селіо. Він розповів, як проходять змагання, які судна беруть участь в гонках.

Як відомо, раніше Присяжнюк заявив, що в Київській області буде побудована міжнародна автомобільна траса для проведення змагань "Формула-1", інвестиції в яку складуть близько 1 мільярда доларів.

Водночас прем'єр Микола Азаров скептично поставився до цієї ідеї.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!