Тимошенко обіцяє "створити" середній клас

П'ятниця, 29 січня 2010, 18:32

Україні необхідно створення середнього класу, який базується на середньому і малому бізнесі.

Про це заявила кандидат у президенти, прем'єр-міністр Юлія Тимошенко в ході телемосту з Давосом у п'ятницю, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

"Криза висвітлив всі великі проблеми, які існують в державі. Ми побачили, що неструктурована економіка, коли вона тримається на кількох моногалузях - металургія, хімія, - важко переносить кризу. Завдання - створити середній клас, малий і середній бізнес", - сказала вона.

У зв'язку з цим прем'єр заявила про важливість проведення дерегуляції в країні.

Відповідаючи на питання, чому криза так боляче вдарила по Україні, вона назвала однією з основних причин політичну нестабільність і нездатність еліт і політикуму об'єднатися в боротьбі з кризою.

"Україні з 2004 року потрібна була політична стабільність, консолідація політичних еліт", - наголосила Тимошенко.

На її думку, це стало результатом проведеної в 2004 році політичної реформи, яка привела до розбалансованості влади.

"Я бачу тільки один шлях розвитку - треба просто зробити реальністю всі плани, сконцентрувати всю волю, зробити владу дієвою, але не зробити її абсолютною, забезпечивши контроль над нею", - сказала Тимошенко.

Коментуючи зовнішньоекономічні пріоритети, кандидат у президенти виділила завершення підписання політичної угоди про асоціацію з Євросоюзом і створення з ним зони вільної торгівлі.

"Думаю, цей зовнішньополітичний напрям буде домінувати в моїй роботі у перші місяці після обрання президентом", - підкреслила вона.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!