Уряд вирішить долю Луганськтепловозу після остаточного рішення суду

Середа, 16 січня 2008, 15:51

Уряд вирішить долю Луганськтепловозу після того, як матиме кінцеве судове рішення в його справі та висновок юристів Кабінету Міністрів щодо цього рішення.

Про це повідомив перший віце-прем'єр Олександр Турчинов після засідання уряду у середу.

"Як тільки ми матимемо рішення суду і юристи Кабміну скажуть, що його не можна буде оскаржити, аби всі права були чітко захищені, тільки тоді може бути ухвалене якесь рішення щодо Луганськтепловозу", - сказав він.

На зауваження російських журналістів із приводу того, що російський інвестор уклав значні кошти у це підприємство, Турчинов відповів:

"Ми стоїмо на захисті всіх інвесторів і суб'єктів економічної діяльності, але все має бути реалізовано в рамках закону. Якщо суд визнав якісь порушення, значить, їх треба виправити. Якщо суд ухвалив рішення про незаконність приватизації - значить, воно теж має бути виконане".

Також він зазначив, що компенсацію російським інвесторам, які вклали гроші в Луганськтепловоз після приватизації, можуть виплатити за рішенням суду.

Перший віце-прем'єр наголосив, що уряд не ініціює процесів щодо визнання недійсними приватизацій і не складає відповідних списків підприємств, які мають бути розглянуті в особливому порядку або поставлені під знак питання.

"Якщо були порушення в приватизаційних рішеннях із боку Кабміну (маються на увазі наші попередники), ці рішення мають бути виправлені", - наголосив Турчинов.

"Українська правда"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!