Київ хоче побудувати центр відпочинку на Трухановому острові до ЧЄ-2012

Середа, 19 вересня 2007, 12:44

Київська міська державна адміністрація хоче побудувати міжнародний молодіжний центр на Трухановому острові до Чемпіонату Європи з футболу в 2012 році.

Про це повідомила прес-служба Київміськадміністрації.

Попередній проект центра розробило Головне управління у справах сім'ї та молоді.

За попередніми даними, площа центру становитиме 200 тис. кв. метрів, а на його території зможе розміститись близько 15 тис. чоловік.

Реклама:

Центр буде поділений на кілька зон: зону тимчасового проживання - 2 наметових містечка, одне з яких - підвищеної комфортності, зону спортивних змагань, зону масштабних масових акцій, зону екстремального відпочинку, адміністративну зону, паркинг для трейлерів.

Також проект передбачає будівництво стадіону, спортмайданчиків, гольф-клубу, оздоровчого центру, спорткомплексу, 16 спальних котеджів, збірних котеджів і будиночків, будинку для VIP-гостей, розбірної сцени на воді, їдальні, ресторану-бару й дискотеки.

Посередині центру буде оглядова вежа й прес-центр.

Крім того, у центрі планується встановити туалети, будиночки охорони й лазарет.

За оцінками адміністрації, вартість будівництва становитиме близько 34 млн. гривень.

Адміністрація розраховує залучити до будівництва інвесторів.

Як повідомлялося, Київміськадміністрація прогнозує приїзд у Київ близько 600 тис. туристів на Чемпіонат Європи з футболу в 2012 році.

У травні 2005 року під час проведення в Києві пісенного конкурсу "Євробачення-2005" на Трухановому острові функціонувало тимчасове наметове містечко EuroCamp для гостей міста, розраховане на 5 тис. чоловік.

"Українські новини"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама:
Підпишіться на наші повідомлення!