У Ющенка вирішили відновити пільги громадянам за рахунок депутатів

Понеділок, 16 липня 2007, 17:18

Секретаріат президента України вважає, що одним із джерел фінансування відновлених рішенням Конституційного Суду України соціальних пільг для населення може стати скорочення видатків на виплати народним депутатам.

Про це заявив керівник Служби забезпечення зв’язків з Верховною Радою України та Кабінетом міністрів Секретаріату президента Ян Берназюк, передає УНІАН.

Щодо розгляду як джерела фінансування соціальних пільг скорочення видатків на утримання Кабміну і Секретаріату президента Берназюк зауважив, що працівники цих установ ніяких додаткових пільг не мають.

Представник Секретаріату також зазначив, що цього року можливе проведення секвестру бюджету (скорочення видатків) у зв’язку з припиненням фінансування Верховної Ради України V скликання, тому що вона є нелегітимною.

Як повідомлялось, 11 липня КС скасував положення закону про державний бюджет, що стосувались призупинення на 2007 рік виплати пільг, компенсацій і гарантій для населення. Це рішення стосується 21 категорії громадян України.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!