АТ "Чернівцігаз"

На Буковині зафіксовано 164 факти незаконного споживання газу
З початку року АТ "Чернівцігаз" виявило 164 випадки несанкціонованого відбору газу. З них 3 - шляхом врізання в систему газопостачання, що є особливо небезпечним. Загалом, за спожитий, але неоплачений газ, порушники мають відшкодувати понад 2 млн гривень.
АДС "Чернівцігазу": з початку року опрацьовано 7 тисяч викликів
Від споживачів з січня по вересень до аварійно-диспетчерської служби АТ "Чернівцігаз" надійшло 7,5 тис. викликів, переважна більшість яких, стосувалася скарг на характерний запах газу у приміщеннях та біля будинків.
За три роки "Чернівцігаз" інвестував у газові мережі понад 31 млн грн
Впродовж 2018-2020 років, компанія "Чернівцігаз" інвестувала у газорозподільні мережі Буковини 31,6 млн грн. У 2021 році обсяг інвестицій складе 12,7 млн грн. Втім, цих коштів недостатньо для комплексного оновлення газових мереж Чернівецької області.
Заборгованість "Чернівцітеплокомуненерго" на 1 лютого зросте до рекордних 50 мільйонів
Станом на січень 2021 року борг МКП "Черінвцітеплокомуненерго" за розподіл газу перед АТ "Чернівцігаз" перевищив 35 млн грн. На 1 лютого, сума заборгованості тепловиків прогнозовано збільшиться до 50 млн грн. Такі масштаби ухилення від оплати послуг Оператора ГРМ провокують накопичення заборгованості по всьому ланцюжку доставки газу та ставлять під загрозу стабільності газопостачання регіону загалом.
У "Чернівцігазі" розповіли, як змінилася плата за розподіл з 1 липня
З 1 липня набув чинності другий етап перегляду тарифів на послуги розподілу газу. Вартість послуги для жителів Чернівецької області тепер становить 1,44 грн. з ПДВ за 1 куб. м, замість анонсованого НКРЕКП раніше - 1,62 грн.
Тариф "Чернівцігазу" покриває витрати в 72 грн на 1 кілометр газопроводів
За рішенням НКРЕКП в тарифі на розподіл "Чернівцігазу" для безпеки мереж передбачено 72 гривні в місяць на 1 км газопроводів. Навіть після перегляду тарифу на розподіл, фінансування робіт з безпеки мереж залишиться на рівні, нижчому за необхідний.
Понад тисячу виїздів здійснили аварійники "Чернівцігазу" з початку карантину
У період карантину бригади аварійників  здійснили 1226 виїздів на виклики. Щодня диспетчери отримують близько 95 дзвінків з усіх районів області. За статистикою більша частина викликів стосується саме підозр на виток газу.
"Чернівцігаз" перерахував вартість доставки газу понад 19 тис. споживачів
В березні НКРЕКП затвердило мінімальний розмір плати за доставку газу. Відповідно до цього рішення, компанія здійснила коригування нарахувань 19,2 тис. клієнтам компанії на суму в 1,1 млн. гривень.
Регулятор встановив мінімальну плату за розподіл: для кого вона діятиме
НКРЕКП затвердило мінімальний розмір плати за доставку.
Споживання газу у Чернівецькій області зменшилося на 15%
Загальний обсяг споживання газу на Буковині за 2019 рік склав 312.5 млн куб. м, що на 15% менше, ніж у 2018 році. В цілому ж, обсяг споживання газу протягом останніх трьох років скоротився на 17,2%.
Буковинці сплачуватимуть за  доставку газу окремо
Згідно з рішенням НКРЕКП, з січня 2020 року споживачі газу будуть по новому оплачувати за доставку газу. Відповідно до змін, які вніс держрегулятор доставка газу вилучена із рахунків за газ. Тому всі споживачі отримають окремі рахунки: один за газ як товар, другий – за його доставку.
Новий тариф на розподіл для АТ "Чернівцігаз" у 2,4 раза менше собівартості доставки газу споживачам
НКРЕКП вперше за останні п’ять років затвердила новий тариф для АТ "Чернівцігаз".
"Чернівцігаз" відкрив третій Центр обслуговування клієнтів
10 грудня для 17 тисяч споживачів газу Сокирянського району запрацював новий сучасний Центр обслуговування клієнтів АТ "Чернівцігаз". Тут  швидко можна отримати весь спектр послуг: починаючи від консультацій по особовому рахунку, закінчуючи оформленням документів на підключення до газової мережі.
АТ "Чернівцігаз" здійснює безкоштовну заміну лічильників газу
За початку року непридатними для подальшої експлуатації визнано 24% повірених лічильників. У 2019 році на придбання та заміну індивідуальних приладів обліку виділено 8,3 млн грн. Це майже половина від загального обсягу інвестицій у газові мережі області в цьому році.
Понад 60 тис. клієнтів "Чернівцігаз" користуються особистим кабінетом
На кінець жовтня кількість користувачів сервісу "Особистого кабінету" на сайті 104.ua по Чернівецькій області перевищила 60 тис. осіб. Тільки в жовтні, близько 1,2 тис. клієнтів АТ "Чернівцігаз" почали користуватися віддаленим сервісом компанії.
Підпишіться на наші повідомлення!