АТ "Чернівцігаз"

У "Чернівцігазі" розповіли, як змінилася плата за розподіл з 1 липня
З 1 липня набув чинності другий етап перегляду тарифів на послуги розподілу газу. Вартість послуги для жителів Чернівецької області тепер становить 1,44 грн. з ПДВ за 1 куб. м, замість анонсованого НКРЕКП раніше - 1,62 грн.
Тариф "Чернівцігазу" покриває витрати в 72 грн на 1 кілометр газопроводів
За рішенням НКРЕКП в тарифі на розподіл "Чернівцігазу" для безпеки мереж передбачено 72 гривні в місяць на 1 км газопроводів. Навіть після перегляду тарифу на розподіл, фінансування робіт з безпеки мереж залишиться на рівні, нижчому за необхідний.
Понад тисячу виїздів здійснили аварійники "Чернівцігазу" з початку карантину
У період карантину бригади аварійників  здійснили 1226 виїздів на виклики. Щодня диспетчери отримують близько 95 дзвінків з усіх районів області. За статистикою більша частина викликів стосується саме підозр на виток газу.
"Чернівцігаз" перерахував вартість доставки газу понад 19 тис. споживачів
В березні НКРЕКП затвердило мінімальний розмір плати за доставку газу. Відповідно до цього рішення, компанія здійснила коригування нарахувань 19,2 тис. клієнтам компанії на суму в 1,1 млн. гривень.
Регулятор встановив мінімальну плату за розподіл: для кого вона діятиме
НКРЕКП затвердило мінімальний розмір плати за доставку.
Споживання газу у Чернівецькій області зменшилося на 15%
Загальний обсяг споживання газу на Буковині за 2019 рік склав 312.5 млн куб. м, що на 15% менше, ніж у 2018 році. В цілому ж, обсяг споживання газу протягом останніх трьох років скоротився на 17,2%.
Буковинці сплачуватимуть за  доставку газу окремо
Згідно з рішенням НКРЕКП, з січня 2020 року споживачі газу будуть по новому оплачувати за доставку газу. Відповідно до змін, які вніс держрегулятор доставка газу вилучена із рахунків за газ. Тому всі споживачі отримають окремі рахунки: один за газ як товар, другий – за його доставку.
Новий тариф на розподіл для АТ "Чернівцігаз" у 2,4 раза менше собівартості доставки газу споживачам
НКРЕКП вперше за останні п’ять років затвердила новий тариф для АТ "Чернівцігаз".
"Чернівцігаз" відкрив третій Центр обслуговування клієнтів
10 грудня для 17 тисяч споживачів газу Сокирянського району запрацював новий сучасний Центр обслуговування клієнтів АТ "Чернівцігаз". Тут  швидко можна отримати весь спектр послуг: починаючи від консультацій по особовому рахунку, закінчуючи оформленням документів на підключення до газової мережі.
АТ "Чернівцігаз" здійснює безкоштовну заміну лічильників газу
За початку року непридатними для подальшої експлуатації визнано 24% повірених лічильників. У 2019 році на придбання та заміну індивідуальних приладів обліку виділено 8,3 млн грн. Це майже половина від загального обсягу інвестицій у газові мережі області в цьому році.
Понад 60 тис. клієнтів "Чернівцігаз" користуються особистим кабінетом
На кінець жовтня кількість користувачів сервісу "Особистого кабінету" на сайті 104.ua по Чернівецькій області перевищила 60 тис. осіб. Тільки в жовтні, близько 1,2 тис. клієнтів АТ "Чернівцігаз" почали користуватися віддаленим сервісом компанії.
На що "Чернівцігаз" спрямує кошти з нового тарифу
В жовтні НКРЕКП затвердила новий підхід оплати послуг доставки газу для споживачів та розглянула проект нового тарифу на розподіл. Вартість послуг з доставки газу буде залежати від обсягу використаного споживачем за попередній рік. Вона сплачуватиметься рівними частинами впродовж року.
У 2019 році збитки "Чернівцігазу" зростуть на 11% 
Сума збитків АТ "Чернівцігаз" у 2019 році сягне 216,1 млн грн. Це на 11% більше, ніж у 2018 році. За час дії збиткового тарифу та за вісім місяців поточного року сума збитків компанії становить 500 млн грн. Спровокована НКРЕКП фінансова криза призвела до того, що у Чернівецькій області нараховується 299 газорегуляторних пунктів, які  вичерпали свій технічний ресурс, а довжина повністю зношених газопроводів складає майже 424 км.
14 теплопостачальних підприємств Буковини можуть не розпочати роботу в опалювальний сезон
Станом на 1 жовтня 2019 року, в Чернівецькій області нараховується 14 виробників тепла, які не включені до реєстру жодного з постачальників  природного газу.
"Чернівцігаз" відкрив другий центр обслуговування клієнтів
Вчора, 28 серпня, АТ "Чернівцігаз" відкрило новий Центр обслуговування клієнтів в одному із районних відділень. Відтепер, якість сервісу зможуть оцінити понад 20 тисяч споживачів газу Кіцманського та Заставнівського районів.
Підпишіться на наші повідомлення!