АТ "Харківміськгаз"

Аварійно-диспетчерська служба АТ "Харківміськгаз" виявила та локалізувала 5 тис. небезпечних ситуацій у домоволодіннях споживачів
З початку року фахівці служби 104 Харківміськгазу локалізували понад 5 тис. аварійних ситуацій на внутрішньобудинкових газових мережах.
Харківміськгаз з початку року встановив 6 нових ШГРП виробництва RGC Production
З початку року АТ "Харківміськгаз" встановив шість нових шафових газорегуляторних пункти виробництва RGС Production.
Представники турецької компанії NTG Plastik провели тренінг для фахівців Харківміськгазу
Харківський Освітній простір РГК спільно з представниками турецької компанії провели тренінг для спеціалістів Харківміськгазу, Харківгазу, Сумигазу, Чернігівгазу та Київоблгазу. Навчальний семінар був присвячений зварюванню труб з поліетилену за допомогою фітингів NTG Plastik.
З початку року Харківміськгаз обстежив понад 500 км газових мереж
За перше півріччя поточного року проведено комплексне приладове обстеження понад 500 км газопроводів Харкова. Було виявлено 245 витоків природного газу,  як на надземних газопроводах, так і на газопроводах-вводах, з яких 11 витоків – на підземних розподільних газопроводах.
"Харківміськгаз" провів інвентаризацію лічильників у 35 тис. клієнтів
Контролери АТ "Харківміськгаз" за допомогою мобільного додатку "104.ua Контролери" проводять контрольну звірку показань вузлів обліку газу. За два місяці опрацьовано показання лічильників у 35 тис клієнтів компанії.
АТ "Харківміськгаз" встановив 10 тисяч індивідуальних лічильників газу
З початку 2021 року фахівці АТ "Харківміськгаз" встановили близько 10 тис індивідуальних лічильників газу. А це 40 % від запланованої кількості приладів обліку на рік.
"Харківміськгаз" виконав 150 реконструкцій з початку року
АТ "Харківміськгаз" надав послуги з реконструкції газових мереж майже 150 клієнтам.
До 104.ua Клієнтських просторів надійшла перша партія з 65 унікальними терміналами
11 березня 2020 року, Київ. В 104.ua Клієнтських просторах встановлюють 65 терміналів самообслуговування для споживачів природного газу. Це перший такий пристрій на ринку комунальних послуг – він вже працює у 104.ua Клієнтському просторі у Харкові. Найближчим часом терміналами зможуть скористатися споживачі газу в Чернігові, Вінниці та Чернівцях
Клієнти "Харківміськгазу" шість років користуються онлайн-сервісами
Клієнти "Харківміськгазу" більше шести років користуються онлайн-сервіси компанії. Топовими сервісами стали Особистий кабінет, до нього приєдналося понад 150 тис.потребітелей газу, а також Viber-бот 7104ua.
Тарифні збитки АТ "Харківміськгаз" за 2020 рік склали 93,09 млн. грн
Різке зростання цін на газ, який АТ "Харківміськгаз" купує для технологічних потреб за тарифні кошти, призвело до отримання збитків за підсумками 2020 року.
З початку року виявлено 140 випадків втручань в роботу лічильника споживачами природного газу Харкова
З початку року представниками ДП "Укрметртестстандарт" та АТ "Харківміськгаз", було проведено повірку 8300 лічильників природного газу. Також  проведено 1300 експертиз лічильників. В результаті, виявлено 139 втручань в роботу приладів обліку з боку споживачів. Сума завданих збитків сягнула понад 1,2 млн.грн.
Борги за розподіл природного газу у Харкові перевищили шість мільйонів гривень
Борги побутових споживачів за розподіл (доставку) природного газу у Харкові сягнули більше 6,8 млн грн. Борг може бути примусово стягнуто в судовому порядку, що призведе до додаткових фінансових витрат у вигляді оплати судового збору.
Більше 12 % споживачів природного газу у Харкові не сплатили за доставку газу у вересні
На території ліцензійної діяльності АТ "Харківміськгаз" більше 12 % споживачів газу за вересень не сплатили за доставку газу.
У Центрі навчання та розвитку "Харківміськгазу" пройшли навчання більше 1 000 працівників
1 100 працівників АТ "Харківміськгаз" пройшли навчання в Центрі навчання та розвитку з лютого 2020 року. Більше 250 співробітників пройшли тренінг з "Підвищення кваліфікації робітників та бригад АДС", а 200 нових працівників прослухали тренінг "Welcome to RGC". 
У Харкові перевірили підводні газопроводи за допомогою приладово-водолазного обстеження
В серпні цього року в місті Харкові за допомогою приладово-водолазного обстеження було перевірено 2  підводні переходи газопроводів високого тиску діаметром 529 мм та 720 мм через водні перешкоди загальною довжиною 20 м.
Підпишіться на наші повідомлення!