"Харківміськгаз" виконав 150 реконструкцій з початку року

Четвер, 29 квітня 2021 —
АТ "Харківміськгаз" надав послуги з реконструкції газових мереж майже 150 клієнтам.

До кінця року компанія планує виконати до пів тисячі замовлень й пропонує споживачам скористатися комплексною послугою, звернувшись до 104.ua Клієнтського простору.

Послуга реконструкції мереж – це складний комплекс робіт. Реконструкція проводиться, якщо споживачу газу необхідно змінити місце розташування газових мереж, газового лічильника, котла чи колонки, замінити старе газове обладнання на нове, встановити додаткові газові прилади чи демонтувати існуючі.

Реконструкція передбачає кілька етапів: виготовлення технічних умов, розробку проекту, припинення газопостачання на період проведення робіт, демонтаж існуючих та монтаж нових елементів мережі. Далі потрібно перевірити реконструйовану мережу на міцність, герметичність, прийняти в експлуатацію і здійснити пуск газу.

Для того, щоб скористатися комплексною послугою з реконструкціїї від АТ "Харківміськгаз", клієнту необхідно звернутися із заявою у найближчий 104 ua Клієнтський простір. Тут, клієнта зустріне персональний менеджер, який допоможе оформити необхідні документи, проконтролює усі етапи виконання робіт та підібрати газове обладнання. У персонального менеджера одразу можна замовити необхідне газове обладнання та його встановлення, укласти договір на сервісне обслуговування.

Пам’ятайте: здійснювати заміну обладнання мають право виключно ліцензовані фахівці - самовільне втручання до системи газопостачання заборонено законом.

Довідково: ознайомитися з новинками газового обладнання, можна на сайті https://market.104.ua

Smart-фаворитами за підсумками минулого року стали: сигналізатор, оснащений удосконаленим напівпровідниковим сенсором з двома датчиками, який виявляє окремо природній і чадний газ та пристрій дистанційної передачі даних 104.UA Smart, який накопичує і зберігає дані не тільки значень обсягу газу, а і змін конфігурації та аварійних ситуацій.


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!