ТОВ "Закарпатгаз Збут"

У жовтні закарпатці використали 300 тисяч кубометрів акційного газу
З 3,7 мільйонів кубометрів газу, який закупили мешканці Закарпаття під час цьогорічної акції "Твоя енергонезалежність", у жовтні використано 300 000 кубометрів, або 8% від загального обсягу.
Закарпатці закупили на зиму понад 3 мільйони кубометрів газу за акційною ціною
2505 закарпатців скористалися акцією "Твоя енергонезалежність", підготувавши для себе запас газу на опалювальний сезон 2020-2021 років.
Перевіряйте розрахункові рахунки! Як не помилитися, сплачуючи за газ і його доставку
З березня 2020 року мешканці Закарпаття  2 платіжки за газ отримують на одному аркуші: перша – за розподіл (доставку), друга – за спожитий газ. Платіжки мають різні розрахункові рахунки, а в один документ їх об’єднали для зручності клієнтів.
Акція "Твоя енергонезалежність" від "Закарпатгаз Збут": газ на зиму за літніми цінами
"Закарпатгаз Збут" відкриває підписку на другий сезон акції "Твоя енергонезалежність", за допомогою якої споживачі можуть зекономити кошти, купивши газ для опалювального сезону за акційними літніми цінами.
За 6 місяців 2020 року закарпатці спожили на 11% більше газу, ніж торік
За 6 місяців 2020 року на Закарпатті спожили 209,6 мільйонів кубометрів газу, що на 11 % (або на 21,4 мільйони кубометрів) більше, ніж за аналогічний період минулого року.
Закарпатгаз Збут звернувся до Міненерго з проханням не допустити зривів у постачанні газу закарпатцям
До Міністерства енергетики України звернувся ТОВ "Закарпатгаз Збут" з проханням вжити всіх можливих заходів для недопущення зривів у постачанні природного газу закарпатцям.
"Запоріжгаз Збут" просить Міненерго не допустити зривів в постачанні природного газу населенню
ТОВ "Запоріжгаз Збут" звернувся до Міністерства енергетики України з проханням вжити всіх можливих заходів для недопущення зривів у постачанні природного газу мешканцям Запорізького регіону.
"Закарпатгаз Збут" дає можливість своїм клієнтам реструктуризувати борги за газ
Договір реструктуризації боргу від ТОВ "Закарпатгаз Збут" дозволить клієнтам-боржникам мінімізувати ризики відключення від газопостачання в міжопалювальний період та уникнути судової процедури.
Споживачі газу із Закарпаття, які брали участь у акції "Твоя енергонезалежність", можуть повернути залишок коштів
ТОВ "Закарпатгаз збут" розпочинає повертати залишки невикористаних коштів всім учасникам акції "Твоя енергонезалежність", яка тривала з жовтня 2019 року по березень 2020 року.
Клієнти ТОВ "Закарпатгаз Збут" отримали швидку реєстрацію в Особистому кабінеті
Експрес-реєстрація в найпопулярнішому онлайн сервісі стала доступною для кожного споживача газу в Закарпатській області.
Закарпатці накопичили боргів за спожитий газ на 1,1 млрд грн
Незначне зменшення заборгованості за спожитий газ на Закарпатті спостерігається станом на початок лютого 2020 року.
Закарпатці більш ніж на 13% зменшили заборгованість за газ
Cтаном на початок 2020 року закарпатці заборгували за спожитий газ 1 млрд 620 тис гривень.
На Закарпатті майже 10 тис споживачів користуються Viber для сплати за газ  
Станом на 20 грудня чат-ботом "7104ua" у месенджері Viber користуються 9,5 тисяч закарпатців. За рік кількість споживачів газу, що оцінили переваги користування цим сервісом, зросла у 17 разів.
Майже 875 млн грн боргують закарпатці за спожитий газ
Станом на листопад закарпатці заборгували за спожитий газ майже 875 мільйонів гривень. Порівняно з початком 2019 року заборгованість зменшилася на 29%. Із 875 млн грн боргу майже 10 млн грн заборгували закарпатці, які отримують субсидію на оплату житлово-комунальних послуг.
На Закарпатті онлайн-платежі за газ зросли майже на 40%
З початку року майже 32 тисячі платежів за газ клієнти "Закарпатгаз Збуту" провели за допомогою онлайн-сервісів. Це майже на 40% більше у порівнянні з січнем-жовтнем минулого року. 
Підпишіться на наші повідомлення!