У жовтні закарпатці використали 300 тисяч кубометрів акційного газу

Понеділок, 16 листопада 2020 —
З 3,7 мільйонів кубометрів газу, який закупили мешканці Закарпаття під час цьогорічної акції "Твоя енергонезалежність", у жовтні використано 300 000 кубометрів, або 8% від загального обсягу.

Про це повідомила директорка ТОВ "Закарпатгаз Збут" Вікторія Томинець.

"Свій "газовий запас" закарпатці почали споживати з 1 жовтня і можуть використовувати його до 31 березня 2021 року. Якщо ресурс буде витрачено раніше, учасники акції отримуватимуть блакитне паливо на загальних умовах – за поточною ціною у період споживання. Якщо станом на 1 квітня 2021 р. об’єм використаного газу буде меншим передплаченого, залишок коштів буде повернено або зараховано на рахунок майбутніх платежів", - зазначила Вікторія Томинець.

В період використання зарезервованих кубометрів клієнти "Закарпатгаз Збуту" сплачуватимуть лише один рахунок – за доставку газу. Слідкувати за використанням свого "газового запасу" закарпатці можуть в особистому кабінеті на сайті 104.ua або в рахунку, який постачальник надсилатиме щомісяця.

Довідка: Учасниками акції "Твоя енергонезалежність" від ТОВ "Закарпатгаз Збут" у 2020 році стали 2505 закарпатців.  В середньому кожна родина придбала на зиму 1500 кубометрів природного газу. Кожен другий учасник акції замовив "газовий запас" за допомогою онлайн-сервісів компанії.


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!