ПАТ "Запоріжгаз"

В Запорізькій області газові мережі у майже 5 тис. багатоквартирних будинках ніхто не обслуговує.
З 1 травня 2019 року відповідальність за стан газових мереж всередині будинків покладена на власника, ОСББ чи управителя. Однак вони не поспішають брати мережі на свій баланс та укладати акти розмежування. У результаті внутрішньобудинкові мережі кинуті напризволяще, що може призвести до надзвичайної ситуації.
"Запоріжгаз" вважає неправомірними перевірки і штрафи
ПАТ "Запоріжгаз" не погоджується з рішенням держрегулятора про накладання штрафу у зв’язку приведенням газу до стандартних умов. Адже вважає його політично вмотивованим, тому, що він не містить ніякої конкретної норми законодавства, яку було порушено Оператором ГРМ.
75 млн грн склали збитки "Запоріжгазу"
Платформа добового балансування Оператора ГТС не забезпечує нормальну роботу ПАТ "Запоріжгаз". Підприємство досі не отримало від газотранспортной компанії , складених замовниками послуг. Через це не можна забезпечити технічні можливості для розподілу необхідного об’єму газу у березні 2019 року, як це передбачено Кодексом ГТС.
В 2018 році аварійна служба ПАТ "Запоріжгаз" здійснила більше 50 тисяч виїздів
Аварійно-диспетчерська служба ПАТ "Запоріжгаз" у 2018 році здійснила 51,7 тис виїздів за викликами жителів Запорізької області. Це в середньому 139 аварійних заявок на добу.
ПАТ "Криворіжгаз" направить 7,8 млн. грн. на ремонт і заміну газових мереж
Майже 7,8 млн. гривень інвестицій буде направлено на реконструкцію і модернізацію мереж і капітальний ремонт обладнання на газорегуляторних пунктах в 2019 році.
ПАТ "Запоріжгаз" встановить 14 тисяч індивідуальних лічильників у 2019 році
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг затвердила інвестиційну програму ПАТ "Запоріжгаз" на 2019 рік. Всього на інвестиційну програму виділено 56,6 млн грн, що в приблизно вдвічи менше реальних потреб. В документі найбільшими статтями витрат є технічна модернізація мережі та індивідуальні лічильники.
Підпишіться на наші повідомлення!