Через заморожені тарифи зарплата фахівців "Запоріжгазу" в 2 рази менша від середньої по області

П'ятниця, 30 серпня 2019 —
Зараз незаповненими залишається близько третини позицій в АТ "Запоріжгаз". За сім місяців 2019 року компанію покинуло 205 чоловік. Відтік кадрів пов`язаний із низькою оплатою праці.
Через зволікання НКРЕКП в питанні перегляду тарифу на доставку газу, зарплати співробітників заморожені на рівні 2016 року. За цей же час середня зарплата в області зросла більше ніж в два рази. Станом на 1 серпня середня зарплата в "Запоріжгазі" становить 7045 грн і залишається незмінною вже три роки.

"Сьогодні нам особливо потрібні слюсарі, монтери, водії, електрогазозварники. Нестача останніх становить 45% від штатного розкладу", - говорить начальник управління персоналу Лариса Корчагіна.

Оплата праці в "Запоріжгазі" в декілька разів нижча, ніж в електроенергетиці, тарифи для якої також встановлює держрегулятор. В результаті такої дискримінації частина наших працівників перейшла на роботу в електроенергетичні компанії.

Джерелом фінансування фонду оплати праці АТ "Запоріжгаз" є затверджений НКРЕКП тариф на розподіл газу. За підрахунками економістів, тариф "Запоріжгазу" необхідно збільшити у два рази, щоб покрити всі необхідні витрати.

powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!