ACCA (Асоціація присяжних сертифікованих бухгалтерів)

ІНТЕРПАЙП став акредитованим роботодавцем ACCA
Трубно-колісна компанія ІНТЕРПАЙП пройшла акредитацію міжнародної Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів (ACCA). Отримання статусу Акредитованого роботодавця підтверджує відповідність системи навчання та розвитку персоналу фінансових служб компанії ІНТЕРПАЙП найкращим міжнародним практикам.
Потреба в бухгалтерах зростає – свідчать річні результати АССА
Кількість членів та студентів АССА (Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів) продовжує зростати, що свідчить про потребу в професійних бухгалтерах, особливо в контексті глобальної економічної ситуації. У порівнянні з 31 грудня 2008 р. загальна кількість членів АССА зросла з 131 500 до 140 000, тобто на 6,5%. Кількість студентів Асоціації зросла на 10,4%– з 366 000 до 404 000.
Бухгалтери стверджують, що відновлення світової економіки сповільнюється
Відновлення світової економіки почало видихатися. Про це свідчать результати п’ятого Дослідження стану світової економіки, проведеного Асоціацією присяжних сертифікованих бухгалтерів (АССА) проведеного у першому кварталі 2010 року. Таким чином, впевненість бізнесу похитнулась, а перспектива стабільного економічного зростання віддалилася.
PricewaterhouseCoopers – перший і єдиний в Україні офіційний провайдер послуг з обов'язкового підвищення кваліфікації для членів АССА
АССА (Асоціація присяжних сертифікованих бухгалтерів – Association of Chartered Certified Accountants, Великобританія), акредитувала фірму PricewaterhouseCoopers (PwC) і надала їй статус першого провайдера в Україні, що володіє правом надання послуг з обов'язкового підвищення кваліфікації для членів АССА «Registered Continuing Professional Development (CPD) provider».
Перший тренінговий центр в Україні отримав Платиновий рівень Акредитованого навчального центра ACCA (Platinum Approved Learning Partner)
ACCA (the Association of Chartered Certified Accountants - Асоціація присяжних сертифікованих бухгалтерів) і компанія ATC International раді повідомити, що ATC International в Україні першою серед компаній, що готують до іспитів АССА в Україні, отримала «платиновий» статус Approved Learning Partner (акредитований навчального центра) АССА.
Дослідження АССА розкриває ряд рекомендацій малому бізнесу від фінансових спеціалістів.
Відповідно до нового дослідження АССА (Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів), більшість спеціалістів фінансової сфери вважають, що виживання не має залишатися єдиною метою для малого бізнесу. В ході дослідження було виявлено, що незважаючи на надзвичайно сильний економічний спад в 2009 році або, можливо, завдяки йому, фінансові фахівці в Центральній та Східній Європі більше спонукали клієнтів залишатися конкурентоспроможними, ніж спеціалісти інших регіонів.
Останні результати іспитів АССА: рекордні показники успішності та кількості кандидатів
Рекордна кількість студентів взяла участь в останніх екзаменах АССА (Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів) – провідної міжнародної бухгалтерської кваліфікації, при цьому ті, хто складав іспити професійного рівня (P1-P7) показали дуже гарні результати.
Запровадження Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ) та майбутнє фінансового регулювання
Як відзначили учасники Другого Балтійського форуму з адаптації та запровадження МСФЗ, запровадження МСФЗ є вигідним для бізнесу та інвесторів. МСФЗ побудовані таким чином, щоб забезпечити співставність і прозорість фінансової інформації на глобальному рівні.
Роль аудиту має величезне значення для відновлення української економіки
Проте корупція, недостатні прозорість та публічність є основними проблемами для бізнесу та аудиторів.
Бухгалтери вказують на перші ознаки глобального відновленя, проте побоюються, що це може бути просто міраж
Скромних досягнень країн Центральної та Східної Європи недостатньо, щоб подолати рецесію. Результати одного з найбільших глобальних опитувань професійних бухгалтерів та фінансистів розвіяли надії на те, що 2010 рік стане початком стрімкого відродження світової економіки.
Експерти неоднозначно оцінюють реакцію бізнесу на зміну клімату
В інтерв’ю для нової доповіді АССА (Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів) та Глобальної ініціативи зі звітності (Global Reporting Initiative – GRI), опублікованої 7 грудня 2009 року, двоє з шести експертів-коментаторів характеризують реакцію бізнесу на кліматичні зміни як «невпевнену» та «сонну».
Міжнародні стандарти фінансової звітності у сфері об’єднання бізнесу – останні зміни
У Києві, 11 грудня 2009 р. відбувся семінар «Зміни в МСФЗ (IFRS 3). Нові правила консолідації», організований Бізнес Освітнім Альянсом (БОА) за підтримки АССА (Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів). Семінар провів Костянтин Рутковський, досвічений член АССА, який останні 6 років професійно займається підготовкою слухачів до складання іспитів АССА..
Копенгагенський саміт з проблем зміни клімату: вісім кроків до успіху від АССА
Глобальна економічна нестабільність може призвести до зменшення обсягу прямих інвестицій в охорону навколишнього середовища та послабити суворість та ефективність майбутнього законодавства з питань зміни клімату – йдеться в доповіді АССА (Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів), підготованій напередодні Конференції ООН з питань зміни клімату (COP-15), що пройде 7-18 грудня 2009 р. у Копенгагені.
Фінансові фахівці віддають все більшу перевагу навчанню через Інтернет - дослідження АССА
Відповідно до нового звіту АССА (Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів) соціальні та економічні тенденції значно вплинули на потреби навчання у сфері глобальних фінансів. У новій новому звіті під назвою «Керівництво для роботодавців щодо тенденцій навчання у сфері фінансів – 2009» із серії «Insight», йде мова про те, що звички і навички використання соціальних мереж підвищують попит на навчання через Інтернет.
Доступ до фінансування для малого та середнього бізнесу
В результаті проведеного глобального опитування три світові провідні бухгалтерські організації попереджають, що в усіх сферах уряди мають приділяти першочергову увагу інтересам малого та середнього бізнесу, інакше ризику піддається стійке економічне відновлення.
Підпишіться на наші повідомлення!