ACCA (Асоціація присяжних сертифікованих бухгалтерів)

У Києві відбувся Перший Європейський форум організаторів навчання за кваліфікацією АССА
21 березня більше 80 представників організаторів навчання за програмою АССА з України, Великобританії, Румунії, Польщі, Росії, Азербайджану, Вірменії, Грузії, Білорусі та Греції обговорили питання розвитку професійної кваліфікації бухгалтерів та фінансистів. Партнером заходу стала компанія «Ернст енд Янг».
В найближчі 18 місяців навряд чи відбудеться відновлення глобальної економіки. Провідні фінансисти стверджують, що вихід з кризи відкладається.
Відновлення світової економіки, темпи якого знижувалися протягом кількох останніх місяців, дало «задній хід», згідно з результатами глобального опитування експертів у сфері фінансів, проведеного Асоціацією присяжних сертифікованих бухгалтерів (АССА).
В найближчі 18 місяців навряд чи відбудеться відновлення глобальної економіки. Провідні фінансисти стверджують, що вихід з кризи відкладається.
Відновлення світової економіки, темпи якого знижувалися протягом кількох останніх місяців, дало «задній хід», згідно з результатами глобального опитування експертів у сфері фінансів, проведеного Асоціацією присяжних сертифікованих бухгалтерів (АССА).
АССА розпочала нову програму «Основи бухгалтерії»
Всесвітня бухгалтерська організація запускає серію нових сертифікаційних програм, які передбачають максимальну гнучкість та застосовність. АССА (Асоціація присяжних сертифікованих бухгалтерів) започаткувала нову гнучку сертифікаційну програму початкового рівня «Основи бухгалтерії» (Foundations in Accountancy), яка задовольнить потреби як студентів, так і роботодавців.
BDO стала Платиновим акредитованим роботодавцем ACCA
Міжнародна аудиторська компанія BDO пройшла акредитацію міжнародної Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів (ACCA) і отримала найвищий статус. Отримання найвищого, Платинового статусу Акредитованого роботодавця АССА підтверджує відповідність системи навчання та розвитку персоналу фінансових служб компанії BDO кращим міжнародним практикам, а також те, що компанія надає максимальну підтримку своїм співробітникам на шляху отримання професійної кваліфікації АССА.
АССА: до формування нового покоління бухгалтерів мають бути залучені як роботодавці, так і регулятори
Освіта та регуляторні стандарти будуть відігравати провідну роль у формуванні нового покоління бухгалтерів, пояснила високопоставлений речник АССА (Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів) під час Всесвітнього конгресу бухгалтерів, який нещодавно відбувся в Куала Лумпурі, Малайзія.
Фінансові директори прагнуть відповідальності, а не додаткових правил
Масштабне дослідження, проведене спільно АССА (Асоціацією присяжних сертифікованих бухгалтерів) та міжнародною аудиторсько-консалтинговою компанією «Делойт» свідчить, що фінансові директори потребують більшої гнучкості в описовій частині фінансової звітності.
«Київстар» став акредитованим роботодавцем ACCA
Лідер телекомунікаційного ринку компанія «Київстар» пройшла акредитацію міжнародної Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів (ACCA). Отримання статусу Акредитованого роботодавця підтверджує відповідність системи навчання та розвитку персоналу фінансових служб компанії «Київстар» кращим міжнародним практикам і ще раз доводить звання кращого роботодавця в Україні.
Академія бізнесу «Ернст енд Янг» стала офіційним провайдером послуг з обов'язкового підвищення кваліфікації для членів АССА
АССА (Асоціація присяжних сертифікованих бухгалтерів – Association of Chartered Certified Accountants, Великобританія), акредитувала Академію бізнесу «Ернст енд Янг» і надала їй статус «Registered Continuing Professional Development (CPD) provider», що дає їй право надавати послуги з обов'язкового підвищення кваліфікації для членів АССА. Цей статус підтверджує високі стандарти професійного навчання в рамках відкритих і корпоративних семінарів, що проводяться Академією бізнесу в Україні.
Швидко – не значить добре. Небезпечні наслідки ухвалення Податкового кодексу.
Ділова щоденна газета «Экономические известия» спільно з Асоціацією присяжних сертифікованих бухгалтерів (АССА) 23 вересня 2010 провела конференцію «Податковий кодекс. Перший крок податкової реформи».
Більше 6000 студентів зробили важливий крок на шляху до членства в АССА
Результати останніх іспитів АССА (Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів) показують, що більш ніж 6000 студентів у всьому світі успішно склали свої останні іспити, щоб наблизитись до членства в цій глобальній організації професійних бухгалтерів та фінансистів.
PricewaterhouseCoopers Україна запрошує відвідати презентацію кваліфікаційної програми ACCA
Кваліфікація АССА призначена для спеціалістів, які працюють у фінансовій сфері, аудиті та які бажають напрацювати знання, навички і професійні цінності в області бухгалтерського обліку та отримати можливість будувати успішну кар’єру в будь-якій галузі ринку, незалежно від того, чи працюють вони у державному або приватному секторі, у професійних бухгалтерських фірмах або прагнуть побудувати кар’єру в бізнесі.
Покоління Y: молоді фінансисти борються з працедавцями за можливість стрімкої кар’єри
Молодий фінансист 21-го сторіччя має впевнене та чітке уявлення щодо свого професійного розвитку, вимагає гарантії зайнятості, стимулом для нього є гроші, а більше половини молодих фінансистів прагнуть використовувати отриману фінансову освіту в інших сферах бізнесу. Це випливає із дослідження АССА (Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів) та глобальної консалтингової компанії з персоналу Mercer, проведеного серед 3200 молодих фахівців із 122 країн світу.
Дослідження АССА: упевненість бізнесу в Центральній та Східній Європі зростає
Дослідження економічної ситуації в світі у другому кварталі 2010 року, проведене Асоціацією присяжних сертифікованих бухгалтерів (АССА) свідчить про те, що вперше більшість респондентів в усьому світі впевнені, що економічниа ситуація або вже покращується, або на шляху до покращення, а економіки країн Центральної Європи також демонструють ознаки впевненості.
Академія бізнесу «Ернст енд Янг» стала Платиновим Акредитованим навчальним центром ACCA (Platinum Approved Learning Partner)
ACCA (the Association of Chartered Certified Accountants - Асоціація присяжних сертифікованих бухгалтерів) і Академія бізнесу «Ернст енд Янг» раді повідомити, що Академія бізнесу «Ернст енд Янг» отримала «платиновий» статус акредитованого навчального центра (Approved Learning Partner) АССА.
Підпишіться на наші повідомлення!