VolWest Group

Ізмаїл – перший «Наш Край»
27 березня у місті Ізмаїл Одеської області за адресою проспект Леніна, 25б мережа супермаркетів «Наш Край» відкрила 62-ий торговий заклад.
«Наш Край» збільшує свою присутність у Західному регіоні
Нещодавно мережа супермаркетів «Наш Край» поповнилась ще двома торговими закладами. Відкриття відбулись у місті Шацьку Волинської області та у смт Млинів Рівненської області.
Ще два нових магазини «Наш Край»
Напередодні 8 березня мережа «Наш Край» зробила подарунок мешканцям Кіровограда та Нетішина (Хмельницька область). 6 та 7 березня відповідно у цих містах було відкрито магазини мережі супермаркетів «Наш Край».
«Наш Край» продовжує відкривати магазини
У березні 2009 року відкриються нові магазини «Наш Край».
«Наш Край» – чистий дохід від реалізації збільшився на 32,7%
Мережа супермаркетів «Наш Край» підбила попередні підсумки діяльності компанії за 2008 рік.
Власна торгова марка «Наш Край» змінює дизайн
На полицях магазинів мережі «Наш Край» з’явились товари власної торгової марки у оновленому дизайні. Змінилась не тільки упаковка, збільшився асортимент у 4 рази.
Журнал «Наш Край» - плани на 2009 рік
Проаналізувавши роботу видання у 2008 році, редакція журналу «Наш Край» розробила план розвитку на 2009 рік.
Ще один «Наш Край»
Відкрито ще один магазин мережі супермаркетів «Наш Край».
Почав працювати п’ятий у Луцьку магазин мережі «Наш Край». Він розташований за адресою Винниченка, 26 а, поруч зі студентським містечком.
Перші результати «Території знижок» мережі супермаркетів "Наш Край"
Зважаючи на нинішню складну фінансову ситуацію в країні й водночас твердо дотримуючись принципу орієнтації на потреби клієнта, мережа супермаркетів «Наш Край» розробила програму «Територія знижок». Ця програма почала впроваджуватись на початку 2009 року і передбачає продажі соціально значимих продовольчих товарів з мінімальною торговою націнкою.
Відкрито ще один «Наш Край»
14 січня 2009 р. у місті Долина Івано-Франківської області, за адресою вул. Степана Бандери 3а, відкрився новий магазин мережі супермаркетів «Наш Край».
Відкрито ще один «Наш Край»
14 січня 2009 р. у місті Долина Івано-Франківської області, за адресою вул. Степана Бандери 3а, відкрився новий магазин мережі супермаркетів «Наш Край».
Мережа супермаркетів «Наш Край» корегує плани на майбутнє
Керуюча компанія «Наш Край ЛЦ» внесла зміни до стратегічних планів на 2009 рік щодо розширення мережі.
Партнерство бізнесу та освіти
15–16 листопада 2008 року у Луцьку відбулась низка спільних заходів Київського інституту інвестиційного менеджменту та інвестиційної групи VolWest Group в межах проекту «Партнерство бізнесу та освіти» за підтримки Бізнес академії практичного менеджменту (PMBA).