РНБО доручила Кабміну збільшити фінансування силових структур

П'ятниця, 16 вересня 2016, 20:23

Рада національної безпеки і оборони доручила уряду внести зміни до закону "Про державний бюджет України на 2016 рік" для збільшення фінансування силових структур.

Про це повідомляє прес-служба РНБО.

Як наголошується, Кабінету міністрів за підсумками засідання доручено внести зміни до Закону "Про Державний бюджет на 2016 рік" з метою збільшення фінансування Міноборони, Генерального управління розвідки Міністерства оборони,  Національної поліції, Державної прикордонної служби та інших силових структур.

Відповідний проект закону буде внесено до Верховної Ради найближчим часом.

"Також на засіданні було розглянуто питання продовження дії запроваджених РНБО України у вересні 2015 року персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів, а також застосування додаткових санкцій стосовно фізичних та юридичних осіб, причетних до російської агресії проти України", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається на сайті голови держави, президент Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО від 13 вересня про пропозиції до законопроекту "Про Державний бюджет України на 2017 рік" за статтями, пов'язаними із гарантуванням національної безпеки і оборони України".

У рішенні РНБО пропонується передбачити в законопроекті не менше 5% від валового внутрішнього продукту для сектору безпеки і оборони України.

Фінансування потреб сектору безпеки і оборони запропоновано передбачити в обсязі не менш ніж 129,267 млрд гривень, зокрема не менше 114,8 млрд гривень - із загального фонду держбюджету, 8,467,94 млрд гривень - зі спецфонду держбюджету, зокрема 3 млрд гривень - зі спецфонду держбюджету за рахунок конфіскованих коштів та одержаних від реалізації конфіскованого за рішенням суду майна за вчинення корупційних правопорушень.

Нагадаємо, у четвер ввечері урядовий проект закону про держбюджет України на 2017 рік було внесено до Верховної Ради.

Економічна правда, Інтерфакс-Україна

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua