Стартап з офісом у Черкасах залучив 26 мільйонів доларів інвестицій

Четвер, 26 травня 2016, 12:02

Стартап TransferWise привернув 26 мільйонів доларів від інвестиційної компанії Baillie Gifford та існуючих інвесторів.

Про це пише Ain.ua.

При цьому на думку інсайдерів TechCrunch, компанію оцінили в 1,1 млрд доларів. Цікаво, що один з офісів TransferWise знаходиться в Черкасах.

TransferWise дозволяє здійснювати міжнародні грошові перекази з комісією набагато нижче, ніж у банків. Сервіс вже популярний в 48 країнах, в яких працює з 27 валютами.

Нещодавно TransferWise підключив і гривню. На жаль, поки послуга доступна тільки клієнтам "ПриватБанку".

Поки перекази можна здійснювати лише в Україну, але не в зворотному порядку. Однак з огляду на тісні зв'язки компанії з Україною, можна сподіватися, що стартап на цьому не зупиниться.

TransferWise був заснований в 2011 році двома вихідцями з Естонії Крісто Карманном і Тааветом Хінрікусом, проте першу технічну реалізацію сервісу виконав українець Богдан Данилюк, який сьогодні працює в таллінському офісі компанії.

Він заснував один з перших офісів стартапу - черкаський департамент TransferWise, який до цих пір існує і нараховує 12 співробітників. Саме тут зароджувалася інфраструктура стартапу.

Після нового раунду сумарна кількість залучених стартапом грошей досягла 117 млн доларів. Влітку 2014 року TransferWise підняв рекордний інвестиційний раунд в 58 млн доларів від фонду Andreessen Horowitz.

Компанія отримала оцінку в 1 млрд доларів від Sequoia Capital, а Бен Горовіц увійшов до складу ради директорів компанії.

Раніше в компанію також інвестували Макс Левчин і Річард Бренсон. Інкорпорований TransferWise в Великобританії, там же знаходиться головний офіс компанії.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!