"Прикордонні" українці зможуть частіше навідуватись у Росію

Середа, 22 лютого 2012, 15:24

Верховна рада ратифікувала угоду між Кабміном та урядом РФ про порядок перетину українсько-російського державного кордону жителями прикордонних регіонів.

За відповідний урядовий законопроект №0246 проголосували 320 депутатських карток, повідомляє ZN.UA.

Угодою визначено порядок і умови перетину кордону громадянами, які проживають у прикордонних регіонах України та Російської Федерації, зокрема Крим, Донбас та ін.

Так, положеннями угоди передбачено створення додаткових пунктів перетину кордону і введення спрощеного порядку пересування мешканців прикордонних регіонів.

Наголошується, що жителі прикордонних регіонів можуть перетинати кордон у місцевих пунктах пропуску того регіону, жителями якого вони є, і перебувати на території сусідньої держави тільки в межах регіонів, в які вони в'їхали через місцевий пункт пропуску.

Згідно з угодою, жителі можуть перетинати кордон у місцевих пунктах пропуску, список яких наводиться у документі.

У додатках до угоди перераховано прикордонні регіони України (Автономна республіка Крим, Донецька, Луганська, Сумська, Харківська і Чернігівська області) і Російської Федерації (Бєлгородська, Брянська, Воронезька області, Курська та Ростовська області, а також Краснодарський край).

Як повідомляв спікер Держдуми РФ Сергій Наришкін, цю угоду в Росії ратифікувати не треба.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!