Митники брали по 30 тисяч хабарів щодня

Середа, 16 листопада 2011, 16:31

У Волинській області співробітники СБУ викрили протиправну діяльність службовців митного посту "Луцьк" Ягодинської митниці.

Встановлено, що на митному посту "Луцьк" Ягодинської митниці діяла вертикально побудована корупційна схема: протягом кожного дня керівники та інспектори митного посту протиправно одержували в середньому 20-30 тис. гривень, повідомляє прес-центр СБУ.

Під час обшуків у службових кабінетах та помешканнях затриманих правоохоронці вилучили 150 тис. доларів та майже 30 тис. гривень, незаконно отриманих від суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності за кілька останніх днів.

Купюри були поділені та обгорнуті аркушами паперу, на яких зазначено назву фірми, суму хабара та прізвище працівника митного посту, який одержував гроші. Також вилучено записники, у яких зловмисники обліковували зібрані митними інспекторами хабарі.

Понад десять працівників митного посту надали свідчення, що начальники примушували їх вимагати від суб’єктів ЗЕД грошові кошти, 70 відсотків яких передавалися безпосередньо керівництву посту.

За матеріалами СБУ відділом з розслідування злочинів щодо корупційних діянь Генеральною прокуратурою України порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.368 (одержання хабара) Кримінального кодексу України.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!