Деякі українці зможуть повчитися в Гарварді безкоштовно

Середа, 12 жовтня 2011, 16:41

Українськi абiтурiєнти отримають можливiсть навчатися в провiдних вишах свiту за благодiйнi грошi за програмою "Диплом розвитку України".

Про це заявив перший заступник голови Державної служби молодi та спорту Сергiй Глущенко, передає "Інтерфакс-Україна".

"Ми говоримо про дiтей, яким хочемо надати освiту за кордоном, а потiм повернути їх в Україну", - повiдомив Глущенко.

Згiдно з програмою, абiтурiєнтам, якi у 2012 роцi вступлять до одного з 15 провiдних свiтових вишів, зокрема, Кембриджа, Гарварда, Оксфорда, Єлю, Унiверситетського коледжу Лондона, Стенфорда, Прiнстона та інших, буде сплачено весь курс навчання.

При цьому, за умовами контракту, пiдписаними з українцями, студенти пiсля навчання мають повернутися в Україну й спрямовувати отриманi знання на розвиток країни протягом десяти рокiв.

Як зазначив директор Мiжнародного благодiйного фонду "Планета взаємодопомоги" Iгор Кiт, кiлькiсть учасникiв програми залежатиме вiд зiбраних коштiв.

Вiдбiр учасникiв програми серед претендентiв на отримання гранта вiдбуватиметься за такими критерiями, як стратегiчна важливiсть для України обраного напряму навчання, патрiотизм абітурієнтів, а також рiвень забезпеченостi сiм'ї абiтурiєнта - перевагу буде надано претендентам iз малозабезпечених сімей.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!