Уряд звільнив від ПДВ харчування учнів

П'ятниця, 18 лютого 2011, 13:24

Уряд звільнив від ПДВ послуги з харчування дітей та учнів

"Відповідно до порядку від обкладення ПДВ звільняються операції з надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах у межах затверджених норм харчування у ваговому вимірі, а для тих учнів, для яких не встановлено норми харчування у вазі продуктів, - у межах визначеної грошової норми", - йдеться в повідомленні уряду.

У дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах харчування окремих категорій дітей, учнів здійснюється за бюджетні кошти, згідно з нормами певних продуктів харчування в грамах.

У загальноосвітніх навчальних закладах денної форми навчання за рахунок бюджетних коштів здійснюється харчування учнів, яким згідно із законом "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" гарантується пільгове харчування.

Також пільгове харчування встановлюється для учнів 1 - 4 класів, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та учнів з малозабезпечених сімей, що отримують допомогу відповідно до закону "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям".

За рішенням педагогічної ради навчальний заклад може звільнити від плати за харчування вихованців груп продовженого дня.

У професійно-технічних навчальних закладах організація харчування здійснюється, виходячи з кількості необхідних поживних речовин і калорійності продуктів, що забезпечується шляхом регулювання об'єму готових страв або раціону відповідно до віку учнів та профілю навчання.

Визначено суворі вимоги до тих, хто надає послуги з харчування учнів: вони обов'язково мають бути відображені в угоді з навчальним закладом. Харчування інших учнів здійснюється за власні кошти.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!