Порт "Південний" переходить на міжнародні стандарти

Середа, 2 вересня 2009, 11:16

Порт Південний стане першим підприємством в системі Мінтрансу, яке перейде на міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ).

Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Протягом 4 місяців поточного року в порту проводився аудит із залученням міжнародної аудиторської компанії ВDO-аудит, яка визнала фінансову звітність порту за 2008 рік відповідною міжнародним стандартам.

Тепер порт має можливість перейти з національного на міжнародний стандарт бухгалтерського обліку відповідно до МСФЗ, говориться в повідомленні.

Для повної трансформації існуючих форм звітності потрібно буде провести цілий ряд заходів, в тому числі і навчання фахівців порту.

Міжнародні стандарти фінансової звітності розглядаються керівництвом ДП "МТП "Південний", як складова конкурентоспроможності та інвестиційної привабливості порту.

Зокрема, перехід на міжнародні стандарти бухгалтерського обліку дозволить легітимізувати фінансову звітність порту для міжнародних фінансових установ і банків, що в свою чергу дасть порту можливість мати доступ до дешевих фінансових ресурсів іноземних банків і фінансових установ, а також залучати іноземні інвестиції, вважають в ДП.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!