ВЕРХОВНА РАДА ЗНОВУ ПРИЙНЯЛА БЮДЖЕТ

Вівторок, 19 грудня 2006, 13:15

Верховна Рада ухвалила закон "Про Державний бюджет України на 2007 рік" в редакції, прийнятій 6 грудня, врахувавши пропозиції профільного комітету.

За прийняття закону в цілому проголосували 245 народних депутатів з 438 зареєстрованих у сесійній залі.

Зокрема, за ухвалення доопрацьованого держбюджету на 2007 рік проголосували 184 депутати з фракції Партії регіонів, 5 - з фракції Блоку Юлії Тимошенко, 2 - з фракції "Наша Україна", 30 - з фракції Соціалістичної партії, 20 - з фракції Комуністичної партії та 4 позафракційні депутати.

Зокрема, до держбюджету, прийнятого раніше, були внесені поправки, згідно з якими з 1 січня 2007 року максимальний розмір пенсії або щомісячного довічного грошового утримання встановлюється на рівні 10 тис. грн. на місяць. При цьому така норма стосується не тільки пересічних пенсіонерів, а й народних депутатів України.

Також внесеними змінами передбачається встановити, що у 2007 році для всіх суб’єктів підприємницької діяльності у разі ввезення ними на території спеціальних вільних економічних зон і територій пріоритетного розвитку підакцизних товарів та товарів 1-24 груп УКТ ЗЕД, призупиняється застосування пільг зі сплати ввізного мита та податку на додану вартість щодо таких товарів, незалежно від мети їх ввезення.

Крім того, внесеними поправками передбачається, що у разі, якщо іншими законами України, незалежно від дати їх прийняття, в тому числі законами України, якими надаються гарантії незмінності податкового законодавства, встановлено інший порядок та умови сплати такими суб’єктами підприємницької діяльності податків і зборів, застосовуються норми виключно держбюджету.

Також у держбюджет передбачено спрямувати надходження від приватизації державного майна понад обсяги, які встановлені держбюджетом на 2007 рік, на збільшення розмірів прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати.

Крім того, згідно з прийнятим держбюджетом, Кабмін протягом першого кварталу 2007 року має провести моніторинг відповідності розміру прожиткового мінімуму його реальному розміру і, в разі необхідності, внести на розгляд парламенту відповідні пропозиції щодо змін до держбюджету на 2007 рік.

УНІАН

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!