ТОВ "ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ"

"Житомиргаз збут" просить міненерго не допустити зривів в постачанні природного газу населенню
ТОВ "Житомиргаз Збут" звернувся до Міністерства енергетики України з проханням вжити всіх можливих заходів для недопущення зривів у постачанні природного газу мешканцям Житомирського регіону.
Понад 71 % учасників акції "Твоя енергонезалежність" залишили акційні кошти для подальшої оплати за газ
На 5 червня майже 1732 учасників акції "Твоя енергонезалежність" на Житомирщині перевели залишки невикористаних акційних коштів на особові рахунки в ТОВ "Житомиргаз Збут".
Споживачі "Житомиргаз Збут" заборгували 486 млн грн за блакитне паливо
Станом на 1 травня 2020 року клієнти ТОВ "Житомиргаз Збут" заборгували за газ 486 млн грн. Наразі, при зниженні ціни газу та зменшенні витрат на блакитне паливо після опалювального періоду є можливість погасити заборгованість. Для цього зручно використовувати онлайн-сервіси "Житомиргаз Збуту", які допомагають сплачувати за газ дистанційно.
Учасники акції "Твоя енергонезалежність" можуть отримати залишок коштів, залишивши письмову заяву
"Житомиргаз Збут" розпочав повертати залишки невикористаних коштів всім учасникам акції "Твоя енергонезалежність", яка тривала з жовтня 2019 по березень 2020 року.
На Житомирщі більше 25 тисяч споживачів контролюють використання газу через Viber-бот
Завдяки онлайн-сервісу Viber-бот на 7104ua клієнти ТОВ "Житомиргаз Збут" можуть керувати 5 особовими рахунками не виходячи з дому.
Клієнти Житомиргаз Збуту на 23 % збільшили онлайн-платежі за газ
У січні 2020 року "ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ" отримав 6,5 тис онлайн-платежів за газ, що майже на чверть більше, ніж в січні минулого року. Клієнти компанії впродовж місяця сплатили через онлайн 4,6 млн грн. 
Споживачі газу на Житомирщині боргують майже 610 млн гривень
Борги за газ Житомирщини сягнули відмітки у 609 млн грн.  І хоч розрахунки за газ підвищилися на 15 % за останні 3 місяці, проте цього замало, аби в повній мірі розрахуватися з іншими учасниками газового ринку.
Споживачі газу Житомирщини сплатили понад 4 млн грн через онлайн-сервіси
Лише у листопаді за допомогою онлайн-платежів були сплачені рахунки за газ майже на 4,4 млн грн. А кількість платежів зросла на 15% у порівнянні із минулим роком.
Понад 21 тисяч клієнтів "Житомиргаз Збут" отримали монетизовані пільги
З жовтня для 21 118 споживачів газу в Житомирській області монетизовані пільги. Відтепер кошти державної допомоги отримують пільговики, а не компанії, що надають комунальні послуги.
Мешканці Житомирщини заборгували за газ 454 млн грн
За 10 місяців цього року через заборгованість за газ на Житомирщині відключені понад 9 тис споживачів. Разом з цим житомиряни почали погашати борги за газ - з початку року  вони зменшились на 101 млн грн.
На Житомирщині онлайн платежі за газ зросли в два рази
Лише у вересні за допомогою онлайн-платежів були сплачені рахунки за газ майже на 2,5 млн грн.
На Житомирщині майже 2,5 тис споживачів природного газу  можуть керувати запасом "акційного" газу онлайн
Зимовий запас газу по акції  "Твоя енергонезалежність" придбали 2 440 клієнтів ТОВ "ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ". З 15 жовтня вони отримали унікальну можливість керувати запасом газу онлайн.
Понад 1000 споживачів Житомирщини придбали газ на зиму за літньою ціною
Акція "Твоя енергонезалежність" стартувала 23 серпня і триватиме лише місяць – до 25 вересня. За першу декаду акції виявили зацікавленість і отримали консультації в Центрах обслуговування клієнтів Житомирської області 4360 споживачів газу.
Споживачі газу Житомирщини можуть запастися газом на всю зиму по літній ціні
Вперше споживачі газу мають можливість закупити свій персональний резерв газу на весь опалювальний сезон. Ціна газу для такого запасу зафіксована на літньому рівні - 5 995,53 грн за 1000 куб.м.
Мешканці Житомирщини боргують за газ 682 млн грн
Борги за газ Житомирщини сягнули відмітки у 682 млн грн. З початку року неплатежі побутових споживачів природного газу зросли на 127 млн (або 19%).
Підпишіться на наші повідомлення!