На Житомирщі більше 25 тисяч споживачів контролюють використання газу через Viber-бот

Четвер, 19 березня 2020 —
Завдяки онлайн-сервісу Viber-бот на 7104ua клієнти ТОВ "Житомиргаз Збут" можуть керувати 5 особовими рахунками не виходячи з дому.
Доступ до чат-бота 7104ua у Viber має кожен із 355 тисяч клієнтів "Житомиргаз Збуту". Підписавшись на цей сервіс, можно передавати показники лічильників, контролювати стан свого , та ще додаткових 4 особових рахунка, та сплачувати по ним за газ онлайн. До того ж користувачам сервісу доступна функція – завантажувати рахунки за газ у форматі PDF.

Хто не бажає стояти в черзі і водночас швидко і просто контролювати розрахунки за газ, має відсканувати QR-код через месенджер, ввести номер особового рахунку, суму останнього платежу або номер лічильника газу. Також зареєструватися можна за допомогою детальної інструкції - https://104.ua/ua/gas/id/7104ua-Viber-32605

Окрім Viber одним із найпопулярніших онлайн-сервісів залишається "Особистий кабінет" на сайті 104.ua, де клієнт може написати повідомлення газовій компанії, замовити зворотний дзвінок Контакт-центру, завантажити квитанцію на оплату газу, тощо.

Як особистий кабінет на www.104.ua, так й viber-бот 7104UA комфортні та доступні 24 години на добу.

powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!