ТОВ "Львівгаз збут"

Учасники акції "Твоя енергонезалежність" можуть отримати залишок коштів, залишивши письмову заяву
"Львівгаз збут" розпочав повертати залишки невикористаних коштів всім учасникам акції "Твоя енергонезалежність", яка тривала від жовтня 2019 року до березня 2020 року.
На третину зросла кількість клієнтів "Львівгаз збуту" які розраховуються за газ через чат-бот у Viber
Від початку року до онлайн-сервісу 7104ua у Viber долучились 5  тис. клієнтів "Львівгаз збуту"  - таких користувачів вже 14,5 тисяч.  Цей сервіс дозволяє вирішувати нагальні питання по газу дістанційно, що актуально саме зараз, адже від 16 березня до 3 квітня діє карантинне обмеження на відвідування усіх Центрів обслуговування клієнтів "Львівгаз збуту".
Майже 10 тисяч клієнтів "Львівгаз збуту" отримали повідомлення про припинення поставок газу
Станом на 1 лютого 2020 року заборгованість за газ клієнтів "Львівгаз збуту" становить понад 2,1 млрд.грн.  Це на 13% менше, ніж минулоріч. Неплатежі за газ скоротились завдяки ефективній роботі компанії з боржниками.
За спожитий газ клієнти  "Львівгаз збуту" боргують 2 млрд грн
Станом на 1 січня побутові споживачі Львівщини заборгували ТОВ "Львівгаз збут" 2 млрд грн. Клієнти, котрі користуються газом у Львові боргують найбільше.
5 тис клієнтів "Львівгаз збуту" сплачують за газ у Viber
Для зручності клієнтів ТОВ "Львівгаз збут" розширила функціонал чат-боту 7104ua у Viber.
"Львівгаз" відкрив четвертий Центр обслуговування клієнтів
Вчора, 28 листопада, відбулось відкриття нового Центру обслуговування клієнтів АТ "Львівгаз" в одному із районних відділень – Стрию. Відтепер, якість сервісу зможуть оцінити близько 80 тисяч споживачів газу Стрийщини.
9,2 тис споживачів газу Львівщини стали новими клієнтами "Львівгаз збуту"
ід початку року новими клієнтами ТОВ "Львівгаз збут" стали ще 9 248 споживачів газу області.
Понад 5 тисяч споживачів газу Львівщини можуть керувати запасом "акційного" газу онлайн
Клієнти ТОВ "Львівгаз збут", учасники акції "Твоя енергонезалежність" отримали унікальну можливість керувати запасом газу онлайн, обирати обсяг газу та період, в який його найвигідніше використовувати.
Майже 2,5 тисячі споживачів газу Львівської області вже запаслись газом за акційною ціною
Від початку акції "Твоя енергонезалежність"  2350 клієнтів ТОВ "Львівгаз збут" вже купили газ за літньою ціною  на опалювальний період.  80% закупок зробили  онлайн, за допомогою "Особистого кабінету". Від 9 вересня взяти участь в акції можуть абсолютно усі споживачі газу, незалежно від поточних розрахунків за газ.
Споживачі газу можуть запастися газом на всю зиму за літньою ціною
Вперше споживачі газу мають можливість закупити свій персональний резерв газу на весь опалювальний сезон. Ціна газу для такого запасу зафіксована на літньому рівні - 5 995,53 грн за 1000 куб.м.
"Львівгаз збут" перерахував до держбюджету 53 млн грн невикористаних субсидій
ТОВ "Львівгаз збут" перерахував до державної казни 53 млн грн невикористаних субсидій, які були надані  впродовж опалювального сезону 2018-2019 років. В порівнянні із попереднім періодом сума невикористаних субсидій зменшилась в 6,4 рази.
Львівгаз збут досяг рекордно високого рівня розрахунків за газ – 93%
Рівень оплати за газ клієнтами "Львівгаз збуту" досяг 93%. Такий показник розрахунків за спожите блакитне паливо у Львівській області перевищує показники оплати за інші види комунальних послуг. Досягнути 100% розрахунків за газ неможливо через дискримінаційні норми Кабміну і нав'язані обмеження, котрі ввела НКРЕКП.
Газ для мешканців Львівщини здорожчає через підвищення оптової ціни
Від травня поточного року побутові споживачі газу в залежності від регіону сплачують різну ціну за спожитий газ. Ціна на природний газ для мешканців Львівщини в травні становить 8,41 грн. за куб.м, а от вже від 1 червня вона становитиме 8,79 грн. за куб.м.
Клієнти "Львівгаз збуту" в 1,5 рази збільшили борги за газ
Станом на 1 квітня борг споживачів газу Львівщини перед  ТОВ "Львівгаз збут" сягнув 2,3 млрд грн. А це в 1,5 разів більше ніж торік. Збільшення неплатежів відбувається за рахунок монетизації субсидій, зменшення кількості субсидіантів серед населення та здорожчання вартості газу.
"Львівгаз збут" від вартості поставленого газу отримує лише 2 %
ТОВ "Львівгаз збут" отримує лише 2 %, або 0,18 грн. із ціни 8,55 грн. за 1 кубічний метр газу. Решта коштів йдуть транзитом на спеціальні рахунки, з яких майже 90% (7,48 грн) отримує державний монопольний постачальник газу. Однак, відповідно до нових правил стосовно субсидій, банківську комісію за перерахування субсидій - а це 0,7% від ціни газу - має сплачувати саме компанія постачальник, а не державний монополіст.
Підпишіться на наші повідомлення!