ТОВ "Львівгаз збут"

Клієнти "Львівгаз збуту" в 1,5 рази збільшили борги за газ
Станом на 1 квітня борг споживачів газу Львівщини перед  ТОВ "Львівгаз збут" сягнув 2,3 млрд грн. А це в 1,5 разів більше ніж торік. Збільшення неплатежів відбувається за рахунок монетизації субсидій, зменшення кількості субсидіантів серед населення та здорожчання вартості газу.
"Львівгаз збут" від вартості поставленого газу отримує лише 2 %
ТОВ "Львівгаз збут" отримує лише 2 %, або 0,18 грн. із ціни 8,55 грн. за 1 кубічний метр газу. Решта коштів йдуть транзитом на спеціальні рахунки, з яких майже 90% (7,48 грн) отримує державний монопольний постачальник газу. Однак, відповідно до нових правил стосовно субсидій, банківську комісію за перерахування субсидій - а це 0,7% від ціни газу - має сплачувати саме компанія постачальник, а не державний монополіст.
"Львівгаз збут" на 8% знизив ціну газу для комерційних споживачів
ТОВ "Львівгаз збут" від 1 лютого знизив ціну на природний газ до 11 999,52 грн за тис куб. м для бюджетних установ та організацій, промислових споживачів  та інших суб'єктів  господарювання  Львівщини. Таким чином, у порівнянні з січнем  компанія знизила ціну газу на 8%.
Клієнти "Львівгаз збуту" в два рази частіше платять за газ через онлайн сервіси
Впродовж 2018 року 64,3 тисячі споживачів газу Львівщини розрахувались за спожите блакитне паливо за допомогою онлайн-платежів. У порівнянні із 2017 роком, кількість розрахунків збільшилась вдвічі.
Підпишіться на наші повідомлення!