ПАТ "Дніпропетровськгаз"

Споживачі газу на Дніпропетровщині повинні подбати про власну безпеку
На травень поточного року на території ліцензованої діяльності ПАТ "Дніпропетровськгаз" вже підписано 178 976 актів балансового розмежування на обслуговування внутрішньобудинкових мереж.
ПАТ "Дніпропетровськгаз" завершило 2018 рік зі збитком у 697 млн грн
11 квітня 2019 року в ПАТ "Дніпропетровськгаз" пройшли чергові Загальні збори акціонерів. Розглянувши основні показники роботи підприємства за минулий рік, акціонери затвердили річний звіт і баланс, та напрямки розвитку компанії на 2019 рік.
Дніпропетровськгаз вимагає від оператора ГТС спростувати інформацію щодо ненаповнення інформаційної платформи
ПАТ "Дніпропетровськгаз" в суді вимагає від оператора ГТС спростувати недостовірну інформацію, що нібито інформаційна платформа не наповнюється операторами газорозподільних системи в повному обсязі.
Менше третини вузлів обліку газу на підприємствах Дніпропетровщини обладнані модемами
У Дніпропетровській області налічується 5242 підприємств. З них тільки 28% оснащені обладнанням для дистанційної передачі даних з вузлів обліку газу.
НКРЕКП затвердила інвестиційну програму ПАТ "Дніпропетровськгаз" на 2019 рік
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг затвердила інвестпрограму ПАТ "Дніпропетровськгаз" на 2019 рік у розмірі 48,05 млн гривень. Це приблизно в 3,5 рази менше реальних потреб компанії.
Дніпропетровськгаз відкрив четвертий Центр обслуговування клієнтів
28 грудня у місті Нікополь розпочав роботу новий Центр обслуговування клієнтів ПАТ "Дніпропетровськгаз". Відтепер понад 55 тисяч споживачів природного газу із міста та прилеглих районів зможуть отримувати якісні консультації з будь-якого питання, пов’язаного із газопостачанням.
Підпишіться на наші повідомлення!